fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Bez kategorijas  / GALDA TENISA GALDI – DONIC

GALDA TENISA GALDI – DONIC

Galda teniss ir populārs un iecienīts sporta veids visā pasaulē. Vācu galda tenisa zīmols Donic ir viens no zināmākajiem un populārākajiem galda tenisa zīmoliem. Donic darbojas jau vairāk nekā 100 gadu, tiek uzskatīts par galda tenisa izgudrotāju un šodien ir neapstrīdams tirgus līderis galda tenisa jomā.

Babolat tenisa veikalā ir pieejami vairāki Donic galda tenisa galda modeļi.  Galdi ir pieejami dažādās krāsās (zaļš/ zils/ pelēks) un cenās (260 – 610 eiro). Galda virsmas ir pārklātas ar pretspīduma pārklājumu un melamīna kārtu, kas galda virsmu padara aukstuma un ūdens izturīgu, tāpēc tie ir piemēroti gan spēlēšanai iekštelpās, gan ārtelpās.

Piegādājam galda tenisa galdus visā Latvijā. Galdus iespējams pasūtīt gan saliktā, gan nesaliktā veidā. Iespējams spēlēt arī vienam spēlētājam.

Kā izvēlēties galda tenisa galdu?

·   Galda virsmas biezums – tas, iespējams, ir svarīgākais faktors, kas jāņem vērā, iegādājoties galda tenisa galdu. Bieza galda virsma sniedz vienmērīgu bumbiņas atlēcienu. Ieteicamie galda virsmas biezumi būtu 19 mm, 22 mm un 25 mm.

·   Galda smagums – svars ir tieši proporcionāls tā izturībai: jo smagāks galds, jo ilgāk tas kalpos. Sacensību galdi var svērt vairāk nekā 300 mārciņas (136 kg), bet atpūtas galdi parasti ir daudz vieglāki.

·   Iekštelpu vai ārtelpu – ir svarīgi saprast, kur galda teniss tiks spēlēts. Tā kā āra galdi ir pakļauti vides ārējiem faktoriem, piemēram, vējam, lietum, saules gaismai un mitrumam, tie ir izgatavoti no izturīgākiem un cietinātiem materiāliem (metāla, sintētikas).

·   Tīkls – svarīgs elements galda tenisa galdu izvēlē ir tīklam.

Galda tenisa galdu tīklu veidi: 

Fiksētie tīkli (fixed nets)  Šie tīkli ļauj jums bez nepieciešamības salikt tīklu katru reizi, kad vēlaties uzsākt spēli. Tīklus nevar noņemt vai aizstāt ar standarta tīklu.
Skavu tīkli (clamp nets) Dažiem galda tenisa galdiem ir piestiprināmi un atvienojami skavu tīkla stabi.
Tīkla augstums un spriegums ir regulējams, izmantojot tīkla skrūvi vai auklu.
Klipju tīkli (clip on nets) Piespraužams tīkls ir līdzīgs skavas tīklam, taču tas ir piestiprināts pie galda sāniem ar klipsi, nevis skavu.Tie ir ātrāk piestiprināmi pie galda nekā skavu tīkli.

 

DODIES UZ MŪSU E-VEIKALU UN IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO GALDA TENISA GALDU!

GALDA TENISA GALDI

GALDA TENISA RAKETES UN BUMBIŅAS

 

Palīdzēsim

Ja tomēr īsti nav skaidrs par to, kādu galda tenisa galdu izvēlēties, vai radušies kādi jautājumi – Babolat tenisa veikalā palīdzēsim atrast un izvēlēties piemērotāko galdu jūsu vēlmēm un vajadzībām!

Babolat tenisa veikals– Barons kvartāls, Cēsu iela 31!

Darba laiks:

Darba dienās: 10:00-19:00
Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts

Veikala telefons: 29477903

 

 

 

 

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu