fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Gribi nokļūt līdz bumbiņai ātrāk? Izvēlies jaunos Propulse 4 tenisa apavus!

Gribi nokļūt līdz bumbiņai ātrāk? Izvēlies jaunos Propulse 4 tenisa apavus!

Tehnoloģiski visinovatīvākais modelis tenisa apavu vidū- jaunais Babolat Propulse 4. Jauns dizains, jaunas tehnoloģijas, kas padarīs katra tenisista spēli patīkamāku.

Babolat Propulse 4Propulse 4 ir jaunākais Rodika sērijas apavu modelis, kurā iestrādātas 7 unikālas tehnoloģijas, kuru uzdevums ir nodrošināt spēlētājam komfortu, stabilitāti, ātrumu un izturību.

 

-Side 2 Side tehnoloģija ir jaunums Babolat apavos. Tas ir speciāls materiāls, kas sastāv no plastmasas karkasa, kas pildīts ar dinamiskām putām. Šī sistēma ir iestrādāta apavu priekšējā daļa, un ievērojami uzlabo spēlētāja starta ātrumu.

-OCS 2 sistēma. Babolat apavu zoles ražo uzņēmums Michelin, kas ir nācis klajā ar OCS sistēmas uzlabotu variantu. Tā ir īpaša zoles struktūra, kur katram elementam ir īpaša nozīme. Zoles protektors ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu maksimālu apava saķeri ar zemi, saglabājot augstu izturību.

-Lateral Stability System ir inovatīva struktūra, kas apņem kājas aizmugurējo daļu un palielina stabilitāti uz laukuma.

Kompressor System. Babolat sistēma, kas iestrādāta papēdī, un padara šo apavu daļa mīkstāku un komfortablāku.

-Foot Belt. Saukta par kājas drošības jostu, un apņem kāju pilnā 360 grādu lenķī. Šī ir manuāli pielāgojama sitēma ar divām aizlipināmām lencēm pēdas aizmugurē un virspusē, kas pasargā spēlētāja kāju notraumām, un padara apavu stingrāku un stabilāku.

-Cell Shield ir apavu augšējā virsma, kas izgatavota īpašā rakstā no izturīgas gumijas. Pat visnopietnākie nobrāzumi nespēs to sabojāt. Tā ir ļoti izturīga visrma, tajā paša laikā saglabājot arī komfortu.

Ortholite– īpaša pēdiņa, kas pielāgojas spēlētāja kājai un saglabā tās formu.

Jaunajā Propulse 4 sērijā ietilpst 4 modeļi vīriešiem, sievietēm un bērniem, kā arī uz vasaras sezonu būs pieejams speciāls modelis māla segumiem. Izvēlies sev vispiemērotāko katalogā, un iegādājies kādā no Babolat tirdzniecības vietām Latvijā.

Šajā video vizuāli parādītas visas tehnoloģijas:

{youtube}p6S2M94SpxI{/youtube}

 

 

 

 

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu