fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Tenisa rakešu tehnoloģijas
GT tehnoloģija

Babolat tehnoloģija, kad svarīgākajās raketes galvas vietās izvietots grafīta un volframa sakausējums – tas ietaupa sitienā patērēto enerģiju par 10% un palielina sitiena spēku.

CORTEX tehnoloģija

Katra sitiena laikā cauri raketei iziet tūkstošiem vibrāciju. Daļa no tām ir zemas frekvences, kas rada spēlētājam diskomfortu un slodzi uz plaukstas un elkoņa locītavām, bet daļa ir augstas frekvences, kas ļauj labāk izjust bumbiņu.

Babolat ir izgudrojuši pavisam jaunu Cortex Active sistēmu, kas šķiro šīs vibrācijas, un nodod spēlētājam tikai labās vibrācijas, tā pasargājot spēlētāju no plaukstu un elkoņu traumām, kā arī uzlabojot sitiena precizitāti.

Cortex Active sistēma sastāv no 2 daļām. Sistēmas augšējā daļa, kas izgatavota no īpaša plastikāta, saņem vibrācijas un šķiro tās, bet apakšējā grafīta daļa, kas stiepjas iekšā raketes rokturī, absorbē sliktās vibrācijas, un līdz spēlētāja rokai nogādā tikai tam derīgās vibrācijas.

WOOFER tehnoloģija

Patentēts Babolat izgudrojums.

Uzlabo bumbiņas un stīgu saskari par 25%, kas uzlabo raketes kontroli un bumbiņas izjūtu.

AERO tehnoloģija

Aero tehnoloģija ir iestrādāta visās pieaugušo un janiešu Aero sērijas Babolat tenisa raketēs. Šāda veida tehnoloģija ir unikāla un iestrādāta tikai Babolat raketēs.

Šī tehnoloģija uzlabo raketes aerodinamiku un palielina sitiena jaudu. Sitiena brīdī ar Aero raketēm gaisa pretestība tiek samazināta par 10%. Šīs sērijas raketes īpaši piemērotas spēlētājiem, kam patīk griezt bumbiņu

MEMO tehnoloģija

3-7 gadus veciem bērniem

– roktura apakšējā daļa ir citā krāsā, lai atgādīnāt bērnam, kurā vietā jāsatver rakete

– šī tehnoloģija ir Ballfighter 80/100/110 un B Fly 100/110 raketēs.

7-9 gadus veciem bērniem

– ar krāsām tiek parādīts kā pareizi jātur rakete sitot dažāda veida sitienus.

Šī tehnoloģija ir Ballfighter 125/140 un B Fly 125/140 raketēm

BOOST+ tehnoloģija

Atrodas raketes abos sānos(uz plkst. 3 un 9.) Šī tehnoloģija uzlabo stīgu un rāmja savienojumu, radot lielāku enerģiju bumbai, līdz ar to lielāku jaudu katrā sitienā.

FSI tehnoloģija

2013. gadā Babolat sāka jaunās, ar čipu aprīkotās, Play raketes izmēģināšanu, un šajos izmēģinājumos atklājās, ka savus spēcīgākos sitienus un serves lielākā daļa spēlētāju izpilda nedaudz virs raketes centra. Šie izmēģinājumi ļāva Babolat jau 2015. gadā nākt klajā ar modeli, kurā stīgas virs raketes centra ir novietotas ciešāk viena pie otras, tā spēcīgākie spēlētāja sitieni iegūst ievērojami lielāku precizitāti.

FSI
Jaunā FSI tehnoloģija ir iestrādāta svarīgākajās rāmja vietās, kur stīgas saskaras ar pašu raketes rāmi. Šī tehnoloģija padara sitienus vēl patīkamākus un komfortablākus, kā arī saudzē spēlētāja elkoņus, plecus un locītavas no traumām.

FSI tehnoloģija

Plašāki stīgu grometi raketes augšā un apakšā, lielākai stīgu kustībai katrā sitienā, kas dod papildus griezienu jeb “Spin”.