fbpx

Follow us

Подписывайтесь на нас

29477903

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Натяжка струн
Как это происходит?

Натяжка струн производится с помощью современного аппарата Babolat STAR-5 Jūsu Процесс натяжки занимает примерно 20 минут. В предложении имеются 15 видов струн, а так же неограниченные возможности комбинировать их.

Мы поможем!

Если Вы не уверенны, какую модель струн стоит выбрать, придя в магазин и обсудив пожелания с персоналом, сможем вместе подобрать подходящие струны в зависимости от стиля игры, ракетки и других немаловажных факторов.

— После натяжки измерим показатели на центре диагностики. И в дальнейшем в любое время сможем проверить, какую долю напряжения струны уже потеряли, таким образом будете знать, когда наступит время для очередной смены струн.

— На ракетку приклеим наклейку с датой последней натяжки, названием струн и напряжением, чтобы в следующий раз мы знали, что было установлено изначально и что хотелось бы поменять.

 

Сервис по натяжке струн находится: в Риге – Cēsu iela 31, “Barons kvartālā”, в Лиепае – Liedaga iela 7, LOC tenisa halle Смотреть на карте

Натяжка струн теннисных ракеток

Nosaukums Cena
(stīgas + darbs)
Apraksts
VS Team € 45.00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,25mm.
VS Touch € 45.00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,30mm.
Tonic+ €38.00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,35mm.
Origin €26.00 Augstākās klases sintētiskā stīga, kuras īpašības visvairāk pietuvinātas dabīgajai stīgai. Stīga ar paaugstinātu izturību. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Xcel € 23.00 Augstākās klases sintētiskā stīga. Mīksta stīga, kas dod papildus komfortu. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
M7 €20.00 Jaunākā Babolat stīga. Augstākās klases sintētiskā stīga. Visizturīgākā no mīkstajām stīgām. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Powergy € 21.00 Mīksta, taču izturīga stīga. Dod papildus spēku. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,30mm.
RPM Blast € 21.00 Nadala stīga. Cieta un ļoti izturīga stīga, uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
RPM Team € 21.00 Mīkstākā un komfortablākā stīga no viendabīgo stīgu sērijas. Izturīga stīga,kas uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota  prasmīgiem amatieriem, jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Addiction € 18.00 Komforta stīga ar teicamu izturību. Ļoti elastīga stīga. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm.
Pro Hurricane Tour € 19.00 Populārākā Babolat stīga. Cietā stīga, kas uzlabo sitiena spēku un griezienu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mikstajām stīgām. Biezums: 1,20mm, 1,25mm un 1,30mm.
SG Spiral Tek € 15.00 Komforta stīga ar izcilu izturību. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm, 1,30mm.
Pro Hurricane € 15.00 Ļoti izturīga stīga. Piemērota profesionāļiem. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Pro Xtreme € 13.00 Visizturīgākā tenisa stīga. Piemērota profesionāļiem ar ļoti spēcīgu sitienu. Biezums: 1,25 vai 1,30mm.
Synthetic Gut € 10.00 Elastīga stīga, kas dod papildus komfortu. Piemērota vidēja līmeņa spēlētājiem un iesācējiem. Ieteicams izmantot, tikai miksējot ar kādu citu stīgu. Biezums 1,25mm vai 1,30mm.
Luxilon Alu Power Rough €26.00 Papildus dod kontroli un griezienu, dēļ «rieviņām» uz stīgām. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Luxilon 4G €28.00 Ļoti jaudīga cietā stīga. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Divu dažādu stīgu miksēšana (a+b)/2 Divu dažādu stīgu miksēšana. Profesionāļu izvēle  Nr.1- miksēt kādu no cietajām stīgām kopā ar dabīgo stīgu. Stīgu miksēšana ļoti izplatīta arī jauniešu un amatieru vidū. Apvieno 2 dažādu stīgu labākās īpašības.
Stīgošana ar jūsu stīgām € 7.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.

 

Больше информации о теннисных струнах.

В теннисном магазине Babolat есть возможность натянуть струна на ракетки для сквоша.
Nosaukums Cena (stīgas + darbs) Apraksts
Tourna Xtreme Power € 16.00 1,27mm biezas. Ļoti izturīgas amerikāņu firmas Tourna stīgas. Dod papildus spēku.
Tourna Dura Power € 14.00 1,25mm biezas. Īpaši izturīgas stīgas
Pro Hurricane Tour € 17.00 1,20mm biezas. Stīgas, kas papildus dod gan spēku, gan griezienu.
Stīgošana ar Jūsu stīgām € 7.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.

 

Больше информации о струнах для сквоша.