fbpx

Follow us

Подписывайтесь на нас

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Натяжка струн
Как это происходит?

Натяжка струн производится с помощью современного аппарата Babolat STAR-5 Jūsu Процесс натяжки занимает примерно 20 минут. В предложении имеются 15 видов струн, а так же неограниченные возможности комбинировать их.

Мы поможем!

Если Вы не уверенны, какую модель струн стоит выбрать, придя в магазин и обсудив пожелания с персоналом, сможем вместе подобрать подходящие струны в зависимости от стиля игры, ракетки и других немаловажных факторов.

— После натяжки измерим показатели на центре диагностики. И в дальнейшем в любое время сможем проверить, какую долю напряжения струны уже потеряли, таким образом будете знать, когда наступит время для очередной смены струн.

— На ракетку приклеим наклейку с датой последней натяжки, названием струн и напряжением, чтобы в следующий раз мы знали, что было установлено изначально и что хотелось бы поменять.

О нас:

Babolat уже несколько лет оказывает услуги по натяжке ракеток для участников Кубка Дэвиса и Кубка Федерации в Латвии. Оказываем услуги по натяжке мужских и женских сборных Латвии, а также сборных Германии, Украины и других стран. Мы натянули ракетки всех лучших отечественных игроков: Эрнеста Гульбья, Анастасии Севастовой, Алены Остапенко, Анды Юшки, Дениса Павлова, Мартини Поджус, Микеласа Либеша, Дианы Марцинкевичас и др. ракетки. Стрингеры магазина Babolat прошли обучение у одного из лучших и опытнейших стрингеров мира: Люсьена Ногеса из Франции, а также у главного стрингера Ролан Гаррос Дьениеля Таверна. В августе 2019 года стрингеры Babolat оказали услугу по натяжению ракеток на соревнованиях WTA «Baltic Open», натянув ракетки для лучших теннисисток Латвии, таких как Гарсия, Потапова, Плишкова и другие.

 

Сервис по натяжке струн находится: в Риге – Cēsu iela 31, “Barons kvartālā”, в Лиепае – Liedaga iela 7, LOC tenisa halle Смотреть на карте

Натяжка струн теннисных ракеток

Nosaukums Cena
(stīgas + darbs)
Apraksts
VS Touch € 69.00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,25mm; 1,30mm.
Tonic+ €49.00 Dabīgā stīga. Vislabāk notur spriegumu, kā arī dod vislielāko spēku un komfortu. Biezums: 1,35mm.
Xcel € 25.00 Augstākās klases sintētiskā stīga. Mīksta stīga, kas dod papildus komfortu. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Rpm Blast Rough € 25.00 Profesionālā Babolat stīga. Cietā stīga, kas uzlabo kontoli un īpaši uzlabo griezienu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm un 1,30mm
RPM Power € 23.00 Cietā stīga ar lielāku jaudu un komfortu. Mīkstāka un elastīgāka par citām cietajām stīgām. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm un 1,30mm.
RPM Soft € 22.00 RPM Soft ir visizsturīgākā no mīkstajām stīgām, kas apvieno kontroli, izturību un griezienu vienā stīgā. RPM Soft tenisa stīgas ir iztrādātas, lai nodrošinātu komfortu trieciena laikā un vienlaikus nodrošinot par 38 % lielāku izturību kā citām mīkstajām stīgām.  Biezums: 1,25mm; 1,30mm.
RPM Blast € 24.00 Nadala stīga. Cieta un ļoti izturīga stīga, uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,20mm, 1,25mm vai 1,30mm.
RPM Team € 22.00 Mīkstākā un komfortablākā stīga no viendabīgo stīgu sērijas. Izturīga stīga,kas uzlabo sitiena precizitāti. Šī stīga nav apaļa, bet astoņstūraina, tāpēc ar šo stīgu var labāk uzgriezt bumbiņu. Piemērota  prasmīgiem amatieriem, jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mīkstajām stīgām. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Addiction € 20.00 Komforta stīga ar teicamu izturību. Ļoti elastīga stīga. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm un 130mm.
RPM Hurricane € 21.00 Populārākā Babolat stīga. Cietā stīga, kas uzlabo sitiena spēku un griezienu. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no mikstajām stīgām. Biezums: 1,20mm, 1,25mm un 1,30mm.
SG Spiral Tek € 17.00 Komforta stīga ar izcilu izturību. Piemērota iesācējiem un jauniešiem, kā arī vidēja līmeņa spēlētājiem, miksējot ar kādu no cietajām stīgām. Biezums: 1,25mm, 1,30mm.
Pro Hurricane € 16.00 Ļoti izturīga stīga. Piemērota profesionāļiem. Biezums: 1,25mm vai 1,30mm.
Pro Xtreme € 15.00 Visizturīgākā tenisa stīga. Piemērota profesionāļiem ar ļoti spēcīgu sitienu. Biezums: 1,25 vai 1,30mm.
Synthetic Gut € 12.00 Komfortabla stīga , piemērota bērniem.
MSV FOCUS HEX €15.00 Papildus dod kontroli un griezienu, dēļ «rieviņām» uz stīgām. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,23mm
MSV FOCUS HEX SOFT €15.00 Papildus dod kontroli un griezienu, dēļ «rieviņām» uz stīgām. Stīga būs jaudīgāka nekā MSV HOCUS HEX. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Luxilon Alu Power Rough €27.00 Papildus dod kontroli un griezienu, dēļ «rieviņām» uz stīgām. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Luxilon 4G €29.00 Ļoti jaudīga cietā stīga. Populāra ATP un WTA profesionāļu vidū. Piemērota profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem. Biezums: 1,25mm
Divu dažādu stīgu miksēšana (a+b)/2 Divu dažādu stīgu miksēšana. Profesionāļu izvēle  Nr.1- miksēt kādu no cietajām stīgām kopā ar dabīgo stīgu. Stīgu miksēšana ļoti izplatīta arī jauniešu un amatieru vidū. Apvieno 2 dažādu stīgu labākās īpašības.
Stīgošana ar jūsu stīgām € 9.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.

В теннисном магазине Babolat есть возможность натянуть струна на ракетки для сквоша и бадминтона.

SKVOŠA STĪGOŠANA

Nosaukums Cena (stīgas + darbs) Apraksts
Tourna Xtreme Power € 17.00 1,27mm biezas. Ļoti izturīgas amerikāņu firmas Tourna stīgas. Dod papildus spēku.
Tourna Dura Power € 15.00 1,25mm biezas. Īpaši izturīgas stīgas
Pro Hurricane Tour € 21.00 1,20mm biezas. Stīgas, kas papildus dod gan spēku, gan griezienu.
Stīgošana ar Jūsu stīgām € 9.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.

 

BADMINTONA STĪGOŠANA

Nosaukums Cena (stīgas + darbs) Apraksts
ifeel 66 € 17.00 Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Īpaši palielina sitiena jaudu un komfortu. Biezums: 0,66mm
ifeel 68 € 16.00 Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Ideāls balanss starp stīgas jaudu un izturību. Biezums: 0,68mm
ifeel 70  € 15.00 Izgatavota no daudziem sīkiem pavedieniem, kas pārklāti ar izturīgu apvalku. Izturīgākā no profesionālajām stīgām. Ieteicama jauniešiem un amatieriem. Biezums: 0,70mm
Stīgošana ar Jūsu stīgām € 9.00 Ar Jūsu izvēlētām stīgām.