fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Par Babolat

Babolat vēsture

Par Babolat- dibināts 1875. gadā Lionā, Francijā. Babolat ieviesa rakešu stīgas un ir senākā kompānija rakešu sportā. Babolat „Dubultās līnijas” logo ir viegli atpazīstams uz rakešu rāmjiem melnā, baltā vai dzeltenā krāsā, un uz stīgām melnā vai baltā krāsā. No 2013. gada šis krāsojums ir mainījies, un divu šauru svītru vietā, tagad uz stīgām ir 2 biezākas svītras, kas stierpjās tikai līdz pus raketei. Babolat savu reputāciju ir ieguvis, ražojot jaunāko tehnoloģiju produktus un apgādājot ar inventāru labākos pasaules sportistus, kuri ir uzvarējuši visprestižākajās sacensībās.

Šodien Babolat var ieraudzīt vairāk nekā 100 valstīs, 20 000 veikalos un 20 000 tenisa klubos visā pasaulē. Babolat piedāvā visdažādākā klāsta produktus tenisa un badmintona spēlētājiem, atbilstoši katra sportista spēles stilam un līmenim.
Katrs Babolat produkts ir izstrādāts, novērojot un analizējot gan amatieru līmeņa sportistus, gan profesionāļus. Piemēram, izanalizējot Nadala spēles stilu, tika radīta AeroPro Drive sērija ar īpašo aerodinamisko rāmi.

Ar Babolat ir spēlējušas tādas zvaigznes, kā Petra, Pietrangeli, Ashe, Nastase, Borg, Wilander, Becker, Sampras, Roddick, Clisters, Gonzales… Un šobrīd slavenākie spēlētāji, kas pārstāv Babolat komandu ir: Rafaels Nadals, Dominiks Tīms,  Žo- Vilfrīds Tsonga, Fabio Fonini, Sems Kverijs, Brāļi Braeni, Garbine Muguruza, Karolīna Vozņacki, Karolina Pliškova un daudzi citi. Babolat ir radījis pasaulē 2 vispopulārākās tenisa rakešu līnijas- Pure Drive un Aeropro Drive. 1995.gadā Babolat sāka ražot arī badmintona produkciju.

Babolat tehnoloģijas