Follow us

Seko mums

29477903

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Latviešu spēlētāji
Labākie spēlētāji izvēlās Babolat
Pievienojies arī Tu Babolat spēlētāju komandai; Zvani uz telefonu: 29154033 vai Raksti uz e-pastu: info@babolat.lv;
Margarita Ignatjeva

Dzimusi: 2001. gada 25. jūnijā
Klubs: Denisa Pavlova TS
Sasniegumi: 3. vieta Latvijas čempionātā U-18 grupā. 3. vieta Latvijas pieaugušo čempionātā.

Rakete: Babolat Pure Strike VS
Stīgas: Babolat RPM Blast

Darja Semeņistaja

Dzimusi: 2002. gada 16. septembrī
Klubs: Rīgas Satiksmes TK
Sasniegumi: ITF G2 kategorijas turnīra čempione. 122. vieta ITF reitingā.

Rakete: Babolat Pure Aero
Stīgas: Babolat RPM Blast

Teodors Pukše

Dzimis: 2000. gada 5. aprīlī
Klubs: ACB/VL Tenisa skola
Sasniegumi: 1. vieta LTS Masters U-18 grupā. 1. vieta Latvijas čempionātā U-18 grupā. 2. vieta LTS kausa 6. posmā pieaugušajiem.

Rakete: Babolat Pure Strike Tour
Stīgas: Babolat Pro Hurricane Tour

Margareta Rebeka Mertena

Dzimusi: 1999. gada 26. oktobrī
Klubs: Liepājas TSS
Sasniegumi: 1. vieta Latvijas čempionātā pieaugušajiem. 1. vieta Latvijas čempionātā U- 18 grupā. 2 ITF līmeņa turnīru uzvarētāja.

Rakete: Babolat Pure Strike 100
Stīgas: Babolat RPM Team

Mārtiņš Rocēns

Dzimis: 2000. gada 9. aprīlī
Klubs: Ādaži-TC
Sasniegumi: Latvijas izlases Deivisa kausa dalībnieks. 1640. vieta ATP reitingā. 1. vieta Latvijas čempionātā pieaugušajiem.

Rakete: Babolat Pure Drive Tour
Stīgas: Babolat RPM Blast

Alise Vindiga

Dzimis: 2002. gada 27. oktobrī
Klubs: Liepājas TSS
Sasniegumi: 2. vieta Latvijas čempionātā U-16 grupā. 3. vieta Latvijas reitingā U-16 grupā. 6.vieta Latvijas reitingā U-18 grupā.

Rakete: Babolat Pure Drive
Stīgas: Babolat RPM Blast

Arvis Bērziņš

Dzimis: 1992. gada 21. janvārī
Sasniegumi: Latvijas U-14, U-16, U-18 izlašu dalībnieks. Eiropas komandu čempionāta 4. vietas ieguvējs U-16 grupā.

Rakete: Babolat Pure Drive
Stīgas: Babolat Pro Hurricane Tour

Sabīne Rutlauka

Dzimusi: 2002. gada 11. oktobrī
Klubs: Vārpu tenisa klubs
Sasniegumi: 1. vieta LTS Masters U-18 grupā. 3. vieta Latvijas čempionātā U-16 grupā. 1. vieta Latvijas retingā U-16 grupā. 3. vieta Latvijas reitingā U-18 grupā.

Rakete: Babolat Pure Strike 100
Stīgas: Babolat RPM Blast

Marija Semeņistaja

Dzimusi: 2002. gada 16. septembrī
Klubs: Rīgas Satiksmes TK
Sasniegumi: ITF turnīru dalībniece.

Rakete: Babolat Pure Drive
Stīgas: Babolat RPM Blast

Roberts Rancāns

Dzimis: 2005. gada 28. martā
Klubs: Mārupes TS
Sasniegumi: 1. vieta Mārupes TS kausa izcīņā U-14 grupā. 2. vieta LTS kausa 2. posmā U-14 grupā. LTS Masters turnīra dalībnieks U-14 grupā. 10. vieta Latvijas reitingā savā vecuma grupā.

Rakete: Babolat Pure Aero Team
Stīgas: Babolat RPM Blast

Evelīna Ķīvīte

Dzimusi: 2004. gada 9. jūlijā
Klubs: Liepājas TSS
Sasniegumi: 2. vieta LTS Masters U-14 grupā. 1. vieta Latvijas čempionātā U-14 grupā. 2. vieta Latvijas reitingā U-14 grupā.

Rakete: Babolat Pure Aero Lite
Stīgas: Babolat RPM Team
Soma: Babolat Pure Aero x12

Enija Paula Aploka

Dzimusi: 2005. gada 27. septembrī
Klubs: Liepājas TSS
Sasniegumi: 1.vieta LTS Masters U-14 grupā.  3. vieta Latvijas reitingā savā vecuma grupā.

Rakete: Pure Aero Lite
Stīgas: Babolat Pro Hurricane Tour
Soma: Babolat Pure Aero x12

Sofija Zariņa

Dzimusi: 2006. gada 18. oktobrī
Klubs: Mārupes TS
Sasniegumi: 1. vieta LTS kausa 6. posmā U-12 grupā. 2. vieta LTS kausa 7. posmā U-12 grupā. 3. vieta Latvijas reitingā U-12 grupā.

Rakete: Pure Aero Super Lite
Stīgas: Babolat Origin
Soma: Babolat Pure Aero x6

Ruslans Fiļipenko

Dzimis: 2004. gada 26. jūlijā
Klubs: Lielupe-TC
Sasniegumi: 1. vieta Latvijas reitingā U-14 grupā. 2018. gada Latvijas čempionāta uzvarētājs U-14 grupā.

Rakete: Babolat Pure Aero Team
Stīgas: Babolat RPM Blast

Stefānija Bolēvica

Dzimusi: 2008. gada 4. aprīlī
Klubs: VL Tenisa skola
Sasniegumi: 4. vieta Green grupā. 3. vieta Latvijas reitingā savā vecuma grupā.

Rakete: Babolat Pure Drive Super Lite
Stīgas: Babolat Xcel Power

Daņila Folkheims

Dzimis: 2007. gada 21.martā
Klubs: Teniss Rīgā biedrība
Sasniegumi: 1. vieta LTS kausa 1. posmā U-12 grupā, 1. vieta Latvijas reitingā U-12 grupā.

Rakete: Babolat Pure Aero Lite
Stīgas: Babolat RPM Blast

Mārtiņš Rubezis

Dzimis: 2007. gada 20. aprīlī
Klubs: Tenisa klubs Jelgava
Sasniegumi: 3. vieta LTS kausa 1. posmā U-12 grupā, 3. vieta Latvijas reitingā U-12 grupā.

Rakete: Babolat Pure Aero Lite
Stīgas: Babolat RPM Blast

Renārs Grodskis

Dzimis: 2001. gada 23. aprīlī
Klubs: Liepājas TSS
Sasniegumi: Liepājas TSS meistarsacensību 1. vietas ieguvējs U-14 grupā. Liepājas TSS un Yonex balvas 1. vietas ieguvējs U-14 grupā. Liepājas pilsētas meistarsacīkšu 1. vietas ieguvējs U-18 grupā. 10. vieta Latvijas reitinga U-16 grupā.

Rakete: Babolat Pure Strike 100
Stīgas: Babolat RPM Blast/Xcel

Marta Pagraba

Dzimusi: 2007. gada 29. janvārī
Klubs: Mārupes TS
Sasniegumi: 6. vieta Latvijas retingā U-12 grupā. 2. vieta Tenisa kluba Jelgava turnīrā U-12 grupā.

Rakete: Babolat Pure Aero Super Lite
Stīgas: Babolat RPM Team

Annija Veinšteina

Dzimusi: 1996. gada 13. maijā
Sasniegumi: 2013. gada LR vasaras jauniešu čempionāta 1. vietas ieguvēja U-18 grupā.

Rakete: Babolat Pure Drive Lite
Stīgas: Babolat Pro Hurricane Tour

Una Šteinharde

Dzimusi: 2001. gada 31. maijā
Klubs: Ventspils-TK
Sasniegumi: Barona fon Medema balvas 1. vietas ieguvēja U-14 grupā. 139. vieta Latvijas reitingā U-16 grupā.

Rakete: Babolat Pure Drive Lite
Stīgas: Babolat Xcel