fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Babolat kļūst par oficiālo Vimbldonas apavu partneri
babolat-vimbldonas-apavu-partneris

Babolat kļūst par oficiālo Vimbldonas apavu partneri

Ar prieku varam paziņot, ka Babolat ir noslēdzis sadarbības līgumu ar slaveno Vimbldonas tenisa turnīru,un no 2013. gada 1. janvāra turpmākos piecus gadus Babolat būs oficiālais Vimbldonas apavu zīmols.

Babolat-Vimbldonas-sadarbibaAr prieku varam paziņot, ka Babolat ir noslēdzis sadarbības līgumu ar slaveno Vimbldonas tenisa turnīru,un no 2013. gada 1. janvāra turpmākos piecus gadus Babolat būs oficiālais Vimbldonas apavu zīmols.

“Vimbldona ir tradīcījām bagāts un tenisa pasaulē labi zināms un mīlēts zīmols. Tieši tāpēc mēs esam priecīgi, nodibinot saikni starp šo populāro tenisa turnīru un Babolat tenisa apaviem. Gan Vimbldona, gan Babolat zīmols saistās ar tenisa pirmsākumiem un tradīcijām, kas tos vieno. Mūsu tenisa inventāra augstie standarti tiek demonstrēti uz korta katru dienu, un tagad tas tiks darīts arī uz Vimbldonas zālāja,” pēc līguma parakstīšanas teica Babolat valdes priekšsēdētājs un direktors Ēiks Babolats.

Sākot ar 2013. gada turnīru, Vimbldonas bumbiņu padevēji valkās tieši Babolat tenisa apavus.

Miks Desmonds, Vimbldonas komercdirektors atzīst: “Mums ir patiess prieks sadarboties ar Babolat, kuru kvalitatīvos tenisa apavus turmāk izmantos mūsu turnīra bumbiņu padevēji. Babolat un Vimbldonai ir ļoti daudz kopīgu vērtību un sena vēsture, un mēs ceram uz ilgu un stipru sadarbību ar šo zīmolu arī turpmāk.”

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu