fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Babolat- Roland Garros partneris
Babolat- Roland Garros partneris

Babolat- Roland Garros partneris

Babolat- Roland Garros partneris

Ir izveidojusies sadarbība starp 2 slavenākajmie franču tenisa brendiem- Babolat un Roland Garros. Pateicoties šai sadarbībai Babolat ir laidis klajā jaunu tenisa inventāra sēriju ar Roland Garros simboliku.

Ir izveidojusies sadarbība starp 2 slavenākajiem franču tenisa brendiem- Babolat un Roland Garros. Pateicoties šai sadarbībai Babolat ir laidis klajā jaunu tenisa inventāra sēriju ar Roland Garros simboliku.

Jau pēc nedēļas sāksies Roland Garros pamatturnīrs, un šogad tajā spēlēs ar jaunajām Babolat Roland Garros tenisa bumbiņām. Tās ir izgatavotas tieši šim turnīram un tās ir nopērkamas arī Latvijā. Babolat ne tikai izgatavoja bumbiņas un īpašo Roland Garros inventāra sēriju, kas apskatāma šeit, bet arī 2 nedēļu garumā stīgos raketes visām Pasaules tenisa zvaigznēm.

Vēl viens interesants fakts, ka visi Babolat spēlētāji, kas spēlē ar Babolat Aero Pro Drive raketi, šajā turnīrā spēlēs ar īpašo Aero Pro Drive- Roland Garros versiju., arī Rafaels Nadals.

Arī mēs šogad dosimies uz Parīzi, lai vērotu šo turnīru klātienē, un jaunumiem no Roland Garros varēsiet sekot arī Babolat Twitter profilā.

Babolat- Roland Garros partneris

I r i z v e.  i d o j u s i e s s a .d a r b ī b a s t a r p 2 s l a. v e n ā k a j m i e f r a n č. u t e n i s. a b r e n d i e m

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu