fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Babolat- oficiālais Devisa Kausa stīgošanas serviss

Babolat- oficiālais Devisa Kausa stīgošanas serviss

Jau otru gadu Babolat veikals nodrošina stīgošanu Deivisa Kausa dalībniekiem Latvijā. Šogad mūsu klienti ir Latvijas un Somijas izlases ar Ernestu Gulbi priekšgalā. Mūsu veikala stīgotāju pieredze ļauj apkalpot pasaules TOP tenisistus. Nāc, un pārstīgo arī savu raketi pie profesionāļiem!

Jau otro gadu pēc kārtas mums ir tas gods stīgot raketes Deivisa Kausa izlašu dalībniekiem Latvijā. Šogad mūsu viesi ir Somijas izlase, kas ieradušies ne savā spēcīgākajā sastāvā- iztrūkst viņu lielākā zvaigzne Jarko Nieminens, kas nevarēja ierasties kājas savainojuma dēļ. Latvijas izlase turpretī ir savā labākajā sastāvā ar Ernestu Gulbi priekšgalā.

 

Šādu augsta līmeņa spēlētāju rakešu stīgošana ir vēl atbildīgāks darbs, jo visi spēlētāji ir profesionāļi, un jūt katru mazāko niansi savā stīgojumā. Katra spēlētāja stīgojums ir unikāls, un pielāgots katra konkrētā spēlētāja spēles stilam, kā arī pretiniekam un apstākļiem. Profesionāļiem stīgojuma spriegums variē ļoti lielās amplitūdēs, sākot ar 20kg, un beidzot pat ar vairāk kā 35kg.

Ja vēlaties uzzināt detalizētāku informāciju par katra spēlētāja raketēm, stīgām un citām interesantām lietām, kas risinās Arēnas Rīga aizkulisēs, sekojiet mums, un mēs Jums pačukstēsim daudz interesantu lietu par maču starp Latvijas un Somijas izlasēm.

 

Aicinām arī Tevi pārstīgot savu raketi pie profesionāļiem! Ja tiekam galā ar Ernesta Gulbja raketēm, tiksim galā arī ar Tavu!

Atgādinām, ka raketi ietecams pārstīgot vismaz tik reizes gadā, cik stundas nedēļā spēlējat tenisu!

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu