fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / JAUNĀ PURE AERO RAFA KOLEKCIJA

JAUNĀ PURE AERO RAFA KOLEKCIJA

Babolat Pure Aero Rafa kolekcija ir atgriezusies! Dizainēta un radīta kopā ar Rafaelu Nadalu – Jūs pirmo reizi varat iegādāties “Origin” modeli ar precīzi tādiem pašiem parametriem kā Rafa Nadal raketei. Šī “Origin” rakete (317g)  nodrošinās lielu jaudu un griezienu(SPIN) tiem, kas to var pārvaldīt. Lai nodrošinātu lielāku manevrētspēju, arī 290g versija piedāvā izcilu jaudu un griezienu. Pieejama arī jauniešiem domātā rakete – Pure Aero Rafa JR 26.

Tehnoloģijas:

– FSI Spin tehnoloģija – raketes galvas augšējā un apakšējā daļā izmantotā  grometu sistēma palielina to kustīgumu saskares ar bumbiņu laikā, kas ļauj nodrošināt lielāku griezienu jeb SPIN.
– Aeromodular tehnoloģija – raketes galvas aerodinamiskā forma un integrētā vibrāciju slāpēšanas un grommetu sistēma vēl vairāk atvieglo spina un griešanās iespējas ar milzīgu jaudu.
– Woofer – sistēma, kas nodrošina optimizētu saskares laiku starp stīgu un bumbiņu labākai sajūtai un komfortam.
– Jauns pārsteidzošs dizains, kas radīts ciešā sadarbībā ar Rafaelu Nadalu

 

ATKLĀJIET JAUNO PURE AERO RAFA SĒRIJU

 

PIEEJAMIE RAKEŠU MODEĻI:

 1. PURE AERO RAFA (290g);

Pure Aero Rafa 290g modelis paredzēts plašākai auditorijai ar standarta svaru un galvas izmēru (100 collas). Lielāka jauda nekā parastajam Pure Aero modeli.

 1. PURE AERO RAFA ORIGIN (317g);

Babolat Pure Aero RAFA Origin ir tenisa rakete, kas radīta, domājot par Rafaela Nadala faniem. Jūtieties kā RAFA un spēlējiet ar “viņa” raketi. Rafaela Nadala oriģinālās raketes parametru visprecīzāk atveidotais modelis! Rafa modeļa parametriem tuva specifikācija no tenisista prasa nevainojamu tehniku un lielisku fizisko sagatavotību.

 1. PURE AERO RAFA JR 26

Arī jeuniešiem tagad iespēja spēlēt ar tādu pašu raketi kā Rafa Nadal. 26 izmēra rakete – pēdējā jauniešu rakete pirms pārejas uz pieaugušo raketēm.

 

 

 

PIEEJAMA UN NOPĒRKAMA JAU BABOLAT VEIKALOS UN PIE SAVA TRENERA:

 • Babolat tenisa veikals – Rīgā, Cēsu ielā 31;
 • Liepājas tenisa veikalā – Liedaga ielā 7;
 • Interneta veikalā www.veikals.teniss.lv.

  Pieteikties Jaunumiem

  Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
  kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
  lūdzu atstāj savu e-pastu