fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Kā izvēlēties piemērotākās tenisa stīgas savai raketei?
tenisa stīgas

Kā izvēlēties piemērotākās tenisa stīgas savai raketei?

Tenisa stīgas!

Turpinām mūsu rakstu sēriju ar jaunu tēmu: “Kā izvēlēties piemērotākās tenisa stīgas savai  raketei?”

Kad esi izvēlējies jaunu tenisa raketi, seko nākamais jautājums, ko uzdod mūsu klienti – kā izvēlēties pareizās tenisa stīgas? Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizās tenisa stīgas un spriegumu atbilstoši savam spēles stilam un līmenim.

 Kā izvēlēties piemērotākās tenisa stīgas?

Stīgas ir raketes motors!
No visa raketes snieguma 50% dod pati rakete un 50% stīgas. Tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties tieši jums piemērotākās stīgas no daudzajiem variantiem. Mūsu pārdevēji katram klientam pievēršas individuāli. Dialogā tiek atrunāti galvenie jautājumi pareizo stīgu izvēlei.

Galvenais jautājums: Kāds ir jūsu mērķis?!
Līdz galam izprotot klienta vēlmes un vajadzības, mums būs vieglāk palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko variantu tieši Jums un Jūsu spēles stilam.

 

Biežākās atbildes un mērķi:

1. Es uzsākšu no nulles: ja ietilpstat šajā kategorijā, mēs rekomendēsim mīkstākas stīgas, kas ļaus jums vairāk izbaudīt tenisa spēli, liekot akcentu uz komfortu un jaudu. Visbiežāk iesakām nepievērst uzmanību dārgākajām stīgām, jo jūs tikai vēl mācāties un esat savas tenisa karjeras sākumā.
Šis būtu attiecināms gan uz bērniem/jauniešiem, gan vīriešiem/sievietēm.

2. Atnācu iestīgot raketi bērnam: šajā gadījumā ieteiksim tikai un vienīgi mīkstākās stīgas. Mīkstās stīgas būs piemērotākas tāpēc, ka cietākas stīgas dod lielākas vibrācijas uz roku un lielāku risku traumām. Mīkstās stīgas saudzēs bērna rokas, un kā bonusu vēl dos papildus jaudu.

3. Esmu amatieris: Šis būs raksturīgi lielākajai daļai lasītāju.
Jums mēs ieteiksim miksēt stīgas jeb “mix”, kas pēdējos gados ir kļuvušas īpaši populāras. Tas ir izvēlēties divas dažādas stīgas( cietās ar mīkstajām stīgām), lai apkopotu abu stīgu labākās īpašības. Vairumā gadījumu mēs vienas ieteiksim griezienam(spin), kontrolei un izturībai, otras jaudai un komfortam. Un šiem “miksiem” ir ļoti liela izvēle un cenu amplitūda. Sākot no 10EUR līdz pat 30EUR (stīgas un darbs ieskaitīts).

4. Man patīk iegriezt bumbiņu: šāda spēles tipa cilvēkiem mēs ieteiksim astoņkantīgas stīgas, kuras ir labākās pasaulē un kuras izmanto Top profesionāļi. Šīs stīgas jums palīdzēs iegūt vislabāko “spin” bumbiņai.

5. Man sāp elkonis: ja ir traumēts elkonis, vai veca trauma atgādina par sevi pie lielākām slodzēm, labāks variants par dabīgajām stīgām nebūs. Dabīgās stīgas sniedz maksimālu komfortu un jaudu. Lielākajā daļā gadījumu, kad cilvēks kaut vienreiz izmēģina dabīgās stīgas, pie šīs izvēles arī paliek.

6. Bieži plīst stīgas, vajag izturību un kontroli: šādas vēlmes parasti izsaka ļoti bieži spēlējošie un profesionālie spēlētāji. Šādos gadījumos mēs iesakām cietās stīgas, kas dos gan izturību, gan kontroli.

multifilament

 

Stīgu spriegums(kg) un biezums:

Ko nozīmē stīgu spriegums, daudziem spēlētājiem nav īsti ne jausmas. Sāksim ar pamatiem – mazāks spriegums jeb mazāk “kg” nodrošina lielāku jaudu un komfortu, bet lielāks spriegums – vairāk kontroles un izturību. Augsta līmeņa spēlētājiem, kuri ātri kustas un izdara spēcīgus sitienus, ir nepieciešams vairāk kontroles , tādēļ nepieciešams likt lielāku spiegumu stīgām. Iesācējiem iesakām likt mazāku spriegumu, lai būtu lielāks komforts un sajūtas katrā sitiena brīdī.

Stīgu spriegums(kg)

Jauda

Kontrole

Komforts

Mazāks spriegums

Lielāka

Mazāka

Lielāks

Lielāks spriegums

Mazāka

Lielāka

Mazāks

 

Stīgu biezums

Kalpošanas ilgums

Jauda

Komforts

Kontrole

Plānākas stīgas

Īsāks

Lielāks

Lielāks

Mazāka

Biezākas stīgas

Garāks

Mazāks

Mazāks

Lielāka

 

Ar katru klientu tiek strādāts individuāli. Uz katras raketes tiek uzlīmēta uzlīme ar informāciju par stīgām, kas ļauj sekot jūsu progresam un ar laiku iespējams piedāvāt ko labāku. Pirms katras stīgošanas tiek izrunātas vēlmes un vajadzības no jauna, līdz tiek atrasts vislabākais variants.
Mēs strādājam, lai pēc ilgāka laika ienākot pārstīgot raketi jūs teiktu: “Iestīgojiet to pašu”.

 

Sīkāk par visiem stīgu veidiem, cenām un aprakstiem, variet apskatīt šeit:

Teniss stīgas un cenas

Jūsu tenisa rakete tiks iestīgota 20 minūšu laikā. Piedāvājumā ir vairāk kā 15 stīgu veidu, kā arī neierobežota iespēja stīgas miksēt.

 

Babolat tenisa veikals atrodas– Barons kvartāls, Cēsu iela 31!

 Darba laiks:

Darba dienās: 10:00-19:00
Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts

 Veikala telefons: 29477903

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu