fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Padel tenisa inventārs: padel tenisa raketes, bumbiņas un apavi!
padel teniss

Padel tenisa inventārs: padel tenisa raketes, bumbiņas un apavi!

Padel teniss- padel tenisa raketes, bumbiņas un apavi!

Pavisam nesen Latvijā ir ienācis jauns sporta veids – PADEL TENISS.  Citur Eiropā tas ir ieguvis jau milzu popularitāti. Padel teniss ir visstraujāk augošais sporta veids pasaulē.

Kas ir PADLE TENISS? 

Padel ir rakešu sporta veids, kas parasti tiek spēlēts dubultspēlēs slēgtā laukumā, kas ir aptuveni par 25% mazāks nekā tenisa korta izmērs. Vērtēšana ir tāda pati kā parastajam tenisam, un izmantotās bumbas ir līdzīgas, bet ar nedaudz mazāku spiedienu. Galvenās atšķirības ir tādas, ka kortam ir sienas un no tām var spēlēt līdzīgi kā skvoša spēlē. 

 

PADEL TENISA NOTEIKUMI.

Padel spēles formāts ir divi pret divi, kopā četri spēlētāji uz laukuma.


Punktu skaitīšana: Punktu skaitīšana notiek tā pat kā tenisā, tas ir: 15, 30, 40 un geims, ar vienādi
pie rezultāta 40 pret 40. Uzvara geimā ir tikai ar divu punktu pārsvaru. Viens sets ir 6 geimi. Ja geimos ir 6 pret 6, tad tiek spēlēts taibreiks līdz 7. Taibreiks ir vinnēts, ja ir divu punktu pārsvars.


Serve: Pirmo reizi serve tiek servēta no labā uz kreiso kvadrātu (pa diagonāli). Auts servē tiek uzskatīts, ja serves atlēciens ir aiz serves laukuma līnijām vai sānu atsitiens pieskarās metālam. Spēlētājam ir divas serves iespējas. Aizskarot tīklu serve ir jāpārservē. nākošā serve ir jāveic no kreisā uz labo serves kvadrātu.


Spēle: Izspēles laikā bumba drīkst pieskārties laukumam vienu reizi. Spēlētājs var izlemt vai spēlēt bumbu pēc atlēciena vai no gaisa. Ja bumbiņa vispirms pieskarās sienai nevis laukumam, tad tiek zaudēts punkts. Pēc atlēciena no laukuma spēlētājs bumbu var spēlēt atpakaļ uz pretinieka laukumu, vai arī ļaut atsisties tai pret sienu un, tad raidīt to atpakaļ pretiniekam. Ja bumba tiek raidīta pret laukumu un pēc tam pamet laukumu punkts tiek vinnēts.

VIDEO PAMĀCĪBA : Kā spēlēt padel tenisu.

Padel tenisa raketes, bumbiņas un apavi nopērkami Babolat tenisa veikā Rīgā vai interneta veikalā: www.teniss.lv!

Padel tenisa apģērbi. Padel tenisa somas. 

Nāc, un mūsu  pārdevēju komanda palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko Padel tenisa raketi. Pie mums pieejamas raketes visiem spēlētāju līmeņiem- iesācējiem, amatieriem un profesionāļiem cenās no 65 EUR- 249 EUR, tāpēc vari būt drošs, ka atradīsi sev piemērotāko raketi par saprātīgu cenu.

Cenas un pieejamos Padel tenisa rakešu, bumbiņu un apavu modeļus iespējams apskatīties šeit:

Padel tenisa raketes

Padel trenisa bumbiņas

Padel tenisa apavi

 

“Babolat” uzņēmums, kas ražo Padel tenisa raketes, tenisa spēlētājiem jautājumus neprasa, jo ir viens no senākajiem rakešu sporta inventāra ražotājiem pasaulē un jau šobrīd ir viens no līderiem tenisa un badmintona inventāra ražošanā un pārdošanā. “Babolat” ir franču zīmols un īpaši izceļās ar inovatīvām tehnoloģijām, plašu inventāra klāstu visiem spēlētāju līmeņiem: iesācējiem, amatieriem un profesionāļiem.

Babolat tenisa veikals: Cēsu ielā 31, Barons kvartālā, Rīgā!

Veikala darba laiks:

Darba dienās: 10:00-19:00

Sestdienās: 10:00-16:00

Svētdienās: slēgts

Veikala telefons: 29477903

Seko Babolat Instagram: babolat_tenis_veikals

Seko Babolat Facebook: Teniss.lv

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu