fbpx

Follow us

Подписывайтесь на нас

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / НОВОСТИ  / Jaunās Babolat «RPM POWER» tenisa stīgas

Jaunās Babolat «RPM POWER» tenisa stīgas

Jaunās Babolat «RPM POWER» tenisa stīgas!

Tā kā stīgas veido 50% no raketes spējām,  jūs spēsiet sajust atšķirību  ar jaunajām »RPM power» stīgām — pastiprināto jaudu un griezienu( spin).

Babolat ir stīgu ražotājs jau no 1875.gada. Babolat neapšaubāmi ir viskvalificētākais stīgu ražotājs, lai novērtētu stīgu būtisko lomu tenisā. Šī iemesla dēļ Babolat nav pārtraucis inovācijas, lai uzlabotu katra spēlētāja un stīgu iespējas un uzlabojumus.

»RPM Power» tenisa stīgas ir apaļas formas spilgtā, elektriski brūnā krāsā ar komfortu lielāku kā citām cietajām stīgām. Šo stīgu  galvenais mērķis bija maksimāli palielināt spēku un griezienu ( spin).

Izgatavotas maksimālai jaudai un griezienam jeb ,,spin»!

“Mums bija reāls pieprasījums pēc lielākas jaudas, vienlaikus saglabājot slaveno RPM griezienu( spin). Bija arī pieprasījums pēc lielāka komforta un sajūtas katrā sitienā.

 

 

Tehnoloģijas:

Ar savu inovatīvo CO PET-C presēšanas tehnoloģiju Babolat izveidoja apaļas formas stīgu ar uzlabotu sitiena jaudu un sajūtu, saglabājot cietās stīgas īpašības —  kontroli, griezienu, izturību.

Savā ziņā tā joprojām notiek, ka spēlētāji katrā sitienā meklē “skaidrāku” skaņu. Tas iedvesmoja Babolat komandu izstrādāt »RPM Power». Brīdis, kad stīga tiek ražota–tā ir kalibrēta un optimizēta, lai nodrošinātu lielāku elastību, kas rada lielāku jaudu. Ir pievienots īpašs pārklājums, lai piešķirtu stīgai lielāku komfortu un skaņu, ko sagaida spēlētāji.

Krāsa:

Jauno RPM Power stīgu krāsa tiešām atstāj iespaidu. Ar savu spīdīgo “elektriski brūno” krāsu tās izceļas no visām pārējām stīgām.

Tenisa stīgas RPM Power

 

 

Ar jaunajām Babolat RPM Power stīgām spēlē jau tādi zināmie Latvijas tenisa treneri un spēlētāji — Krišjānis Stabiņš, Pēteris Vinogradovs, Justs Jakovļevs, Dāvis Rolis, Enija Paula aploka u.c.

Ja vēlaties stīgu, kas nodrošina labu kontroli, griezienu, komfortu un palielinātu jaudu, izmēģiniet Babolat »RPM Power» !
Izmēģini jaunās RPM Power stīgas Babolat tenisa veikalos:
 • Rīgā, Cēsu ielā 31, Barons kvartāls.
 • Liepājā, OSC Tenisa halle, Liedaga iela 5.
CENAS:
 • Rullis, 200m — 210 EUR
 • Komplekts 12m — 18 EUR
 • Stīgošana ( stīgas+darbs) — 21 EUR

 

Babolat tenisa veikals atrodas— Barons kvartāls, Cēsu iela 31!( 1 stunda bezmaksas stāvvieta)

Darba laiks:

Darba dienās: 10:00-19:00

Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts

Veikala telefons: 29477903

Vairāk ap un par tenisu lasi šeit

  Pieteikties Jaunumiem

  Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
  kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
  lūdzu atstāj savu e-pastu