fbpx

Follow us

Подписывайтесь на нас

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / НОВОСТИ  / Tenisa apavi -Kā izvēlēties piemērotākos tenisa apavus?
Kā izvēlēties piemērotākos tenisa apavus?jet s

Tenisa apavi -Kā izvēlēties piemērotākos tenisa apavus?

Tenisa apavi — Kā izvēlēties piemērotākos tenisa apavus?

Esam sagatavojuši izglītojošu rakstu par to, cik svarīgi ir izvēlēties  tenisam piemērotus apavus un kā izvēlēties vispiemērotākos!

Kā izvēlēties tenisa apavus:

Teniss ir fiziski aktīva spēle, tādēļ pēdām ir jābūt spējīgām izturēt pamatīgu triecienu. Neatkarīgi no tā vai esi profesionāls spēlētājs vai tikai sper pirmos soļus tenisā, piemērotu tenisa apavu iegāde ir pamata lieta, kurai būtu jāpievērš liela nozīme. Pēdējā laikā arī daudzi tenisa kortu īpāsnieki vairs neļauj spēlēt tenisu ar apaviem, kas nav speciāli tenisam, jo tādi apavi bojā un krāso tenisa laukumu un tā virsmas.

 

tenisa kustiba

 

Es vēlos sākt spēlēt tenisu, taču man ir skriešanai piemēroti sporta apavi. Vai ar tiem es varu spēlēt arī tenisu?

Apdomā rūpīgi pirms dodies spēlēt tenisu ņemot līdz savus vecos, iecienītos skriešanas apavus. Būtu svarīgi atcerēties, ka sporta apavi, salīdzinājumā ar tenisa apaviem, ir daudz vieglāki un tie ir īpaši pielāgoti skriešanas/iešanas kustībām — sperot soli svars tiek pārnests no papēža uz kāju pirkstiem. Turpretim, tenisa apavi ir veidoti tā, lai maksimāli balstītu pēdu veicot spēcīgas sānu kustības, kuras ir tenisa neatņemama sastāvdaļa. Pievērs pienācīgu uzmanību arī tam, lai tenisa apavi nebūtu pārāk smagnēji un cieši ieskautu tavu pēdu; tādējādi tu varēsi kustēties viegli un ātri. Labi tenisa apavi stingri balsta potīti, kā arī pateicoties īpaši iestrādātam materiālam (piemēram, gēlam, gaisa burbulīšiem utt), samazina triecienu purngalam un pēdas aizmugurējai daļai.

Mēs bieži varam redzēt, ka cilvēki ir gatavi tērēt naudu par labu tenisa raketi, bet tajā pat laikā turpina spēlēt ar parastiem sporta apaviem. Visbiežāk tas  novedīs pie tā, ka nāksies ziedot līdzekļus un laiku, lai izārstētu sastieptu potīti, savainotu ceļgalu vai muguras sāpes.

 Tenisa kortu segumu veidi

Babolat tenisa veikalā ir nopērkami divu veidu tenisa apavi. Piemēroti speciāli māla jeb “Clay” segumam, kā arī universālie apavi, kas būs piemēroti spēlēšanai uz visiem laukuma segumiem. Šādi apavi būs vislabākais risinājums, ja spēlē dažādos kortos un spēlē gan vasarā, gan ziemā. Māla segumam piemērotajiem apaviem  zoles daļas raksts tiek veidots ‘skujiņā’, lai apavi neliptu pie seguma, bet tajā pat laikā veidotu nepieciešamo saķeri ar segumu; tādējādi tu varēsi brīvi veikt slīdošas kustības.

 

apavu zoles

Michelin apavu zoles

Visos Babolat tenisa apavos tiek izmantotas speciāli firmas “Michelin” izstrādātas zoles. Tās ir īpaši izturīgas un pielāgotas dažādiem segumiem.

Oficiālie «non-marking» tenisa apavi

Visi pie mums nopērkamie tenisa apavi ir nekrāsojošie jeb «non-marking» tenisa apavi, kas nebojās laukuma segumu un ar tiem Jums atļaus spēlēt visos tenisa kortos un visos tenisa centros.

Spēles stils/apavu uzbūve

Tāpat kā atšķiras spēles stils, tāpat atšķiras arī tenisa apavu uzbūve. Ir apavi, kas ir īpaši viegli un mīksti, piemēroti ātrām un aktīvām kustībām. Ir apavi, kas būs smagāki un cietāki, bet toties stabilāki un labāk saturēs potīti pie asām kustībām. Ir apavi, kas ir platāki, speciāli piemēroti cilvēkiem, kam pēdas ir platākas un parastos apavos nejūtas ērti.

 

fury un jet

 

 

Kādu naudas summu būtu nepieciešams atvēlēt labu tenisa apavu iegādei?

Pie mums, Babolat tenisa veikalā, iespējams iegādāties tenisa apavus visiem līmeņemiem un visām gaumēm — vīriešiem cenās no 55 — 159 EUR, sievietēm no 60 — 145 EUR un bērniem no 25-79 EUR. Visi pie mums nopērkamie tenisa apavi būs piemēroti speciāli tenisam, un visiem apaviem ir iestrādātas tehnoloģijas un materiāli, kas ļaus izbaudīt spēli par visiem 100%. 

 

KATALOGS:

VĪRIEŠU TENISA APAVI

SIEVIEŠU TENISA APAVI

BĒRNU TENISA APAVI

 

Palīdzēsim

Ja tomēr īsti nav skaidrs par to, kādus apavus izvēlēties, vai radušies kādi jautājum — Babolat tenisa veikalā palīdzēsim atrast un izvēlēties piemērotākos tenisa apavus.

Babolat tenisa veikals- Barons kvartāls, Cēsu iela 31! 

Darba laiks:

Darba dienās: 10:00-19:00
Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts 

Veikala telefons: 29477903

 

Vairāk par Babolat tenisa apaviem var uzzināt- https://www.youtube.com/watch?v=r9TgTOZLr_Y

 

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu