fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Babolat un Lamborghini: divu pasaules zināmu zīmolu unikāla sadarbība

Babolat un Lamborghini: divu pasaules zināmu zīmolu unikāla sadarbība

Atpazīstami zīmoli un pasaules līderi savā jomā – Babolat un Lamborghini paziņo par sadarbību, apvienojot savas tehnoloģijas un industriālo pieredzi, lai izgatavotu ekskluzīvu padel raketi. Pirmās “BL001” modeļa prototipa raketes tiks izgatavotas ļoti ierobežotā daudzumā, tikai 50 raketes uz visu pasauli. Pirmo reizi tās tika prezentētas 8. aprīlī, Lamborghini Arenā Imola autodromā, Babolat izpilddirektora, Ērika Babolata, un Lamborghini izpildirektora, Stefana Vinkelmana, klātbūtnē. Līdz 2025. gadam tiks papildus izgatavoti vēl divi rakešu modeļi – “BL002” un “BL003”, kas būs paredzēti jau plašākai publikai un pieejami ikvienam. Negaidītā projekta saknē ir Babolat rakešu tehnoloģiju un padel spēles izpratne ar Lamborghini zināšanām un pieredzi grafīta šķiedru ražošanā un dizainā.

BABOLAT UN LAMBORGHINI “BL001”: EKSKLUZĪVI LIMITĒTAIS MODELIS

Atzīmējot sadarbības sākumu starp Babolat un Lamborghini, pirmais produkts ir pilnīgi jauna padel rakete BL001 (pieejama piecās krāsās: giallo auge, verde viper, arancio livrea, viola pasifae, verde gea). Izgatavotas  Sant’Agata, netālu no Boloņas(Itālija), Lamborghini centrā. Ļoti ierobežota un prestiža kolekcionāru versijas rakete, kas ir dizainēta ar rīkiem, procesiem un materiāliem, kas tiek izmantoti itāļu sporta superauto ražošanā.

Babolat x Lamborghini - edycja limitowana rakiet do padla | Rakietopedia - Oficjalny Sklep BABOLAT Polska

 

Lai gan Babolat jau izmanto grafīta šķiedras savās padel raketēs, “BL001” tikai iegūs no neapšaubāmās Lamborghini ekspertīzes grafīta šķiedru izmantošanā un auto ražošanā.

Tieši iedvesmojoties no Super sporta automašīnas šasijas dizaina, raketes dizainā tiek izmantots viendaļīgi nostiprināts rāmis, nodrošinot pilnu raketes kontroli. Tas nodrošina raketes izcilu kontroli ar absolūtu komfortu, vienlaikus nodrošinot izcilu jaudu un bumbiņas ātrumu.  Augstās izturības kompozīšķiedras materiāls, kas tiek izmantots šajā raketē, ir pa tiešo atvasināts no materiāla, kas tiek izmantots arī Lamborghini auto.

Raketes tehniskais koncepts un dizains ir radies pateicoties tuvai sadarbībai starp Babolat un Lamborghini tehniskajām komandām 6 mēnešu garumā. Šim precīzajam, 100% roku darba procesa attīstībai, sekoja Lamborghini komanda, viņu Sant’Agata Bologneses rūpnīcā, sadarbojoties ar Babolat pētniecības un produktu izstrādes komandām. Pārbaudes testi tika veikti gan uz korta, gan arī laboratorijā ar Babolat ekspertiem, kā tas ir ar katru jauni izveidoto raketi.

Šī limitētā versija, tikai 50 raketes, tiks piedāvāta tikai ar speciāliem ielūgumiem. 

Lamborghini and Babolat collaborate in padel racquet project

BABOLAT UN LAMBORGHINI BL002 un  BL003: TIRGŪ JAU 2025. GADĀ

Šajā sadarbībā izveidotās tehnoloģijas, kas tiek izmantotas BL001 modelī, tiks izmantotas arī nākamajiem – jau publiski pieejamiem rakešu modeļiem. Līdz 2025. gadam Babolat sāks ražot vēl divas citas raketes “Babolat Padel Studio” netālu no Barselonas, Spānijas.

Šo rakešu nosaukumi būs “BL002” un “BL003” – abas no šīm raketēm būs pieejamas pārdošānā jau ikvienam. Arī šīs raketes būs apveltītas ar daudzajām tehnoloģijām un grafīta šķiedru izmantošanu, gluži kā BL001 modelī.

 

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu