fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / IEPAZĪSTI TENISA TRENERI – ALISE VAIDERE (AA TENISA SKOLA)

IEPAZĪSTI TENISA TRENERI – ALISE VAIDERE (AA TENISA SKOLA)

Esam uzsākuši jaunu rakstu/interviju sēriju – Iepazīsti tenisa treneri. Caur šiem rakstiem varēsi tuvāk iepazīt mūsu pašmāju trenerus, kas par visiem 100% ir iekšā tenisā – treneri, kas iedvesmo, palīdz citiem, turpina augt un mācīties, ir pierādījuši sevi un palīdz popularizēt tenisu Latvijā. Lasi un uzzini vairāk par tenisa treneru darbu, ikdienu, treniņu procesu, hobijiem un mīļākajiem tenisa spēlētājiem 🙂

Kā nākamo vēlamies iepazīstināt jūs ar tenisa treneri Alisi Vaideri.

1. Kā kļuvi par tenisa treneri? Kā notika tavs ceļš līdz tenisa trenera darbam?
Kļuvu par treneri 21 gadu vecumā,kad beidzu spēlēt profesionālā līmenī. Tā kā tenisu jau spēlēju no 6 gadu vecuma, nevarēju iedomāties neturpināt tenisu arī pēc karjeras beigām. Gribu savas zināšanas nodot arī tālāk jaunajiem sportistiem.

2. Kas tieši tevi piesaista un notur tenisā? Kāpēc ne kāds cits sporta veids vai darbs birojā?
Teniss ir unikāls sporta veids,kas ievelk tevi pilnībā un tas notika arī ar mani!:) Tā kā esmu aktīvs cilvēks,kam patīk pavadīt gan darba dienu,gan brīvo laiku aktīvi,nevarētu iedomaties sevi pie biroja galda!

3. Kāds, tavuprāt, ir ideālais tenisa treneris?
Ideāls nav neviens,bet mans ideālais tenisa treneris ir tāds,kas savā darbā ir iekšā ar visiem 100% Strādā,komunicē,atbalsta un iesaistās treniņa procesā.Patīk to ko dara un izbauda treniņa procesu.

4. Vai tenisa trenerim Latvijā ir kādas izaugsmes iespējas un attīstība?
Tenisa treneriem ir ļoti mazas izaugsmes iespējas Latvijā.
Tā kā esmu pati daudz kur ārzemēs trenējusies un redzējusi kā strādā citur, Latvijas treneriem vēl ir kur augt un augt.

5. Kas ir tavi plāni, mērķi un sapņi kā tenisa trenerim tuvāko 5 gadu laikā?
Mums ir nesen izveidota AA Tenisa skola,protams ir mērķis attīstīt un pilnveidot mūsu skolu,lai jaunie un tagadējie audzēkņi spētu trenēties kvalitatīvi ar labiem speciālistiem blakus!

6. Pastāsti vairāk par sevi kā treneri. Kas piesaista klientus un kāpēc klienti turpina trenēties pie tevis? Vai tev ir kāda speciāla pieeja nodarbību vadīšanai un spēlētāju izaugsmei?
Strādāju kā tenisa trenere no 21 gada vecuma,sākumā Ādažu tenisa centrā un pirms 3.gadiem izveidojām ar kolēģi Aneti Zāberi pašas savu tenisa skolu- AA Tenisa skola.
Klienti novērtē ,ka vienmēr sagaidu viņus ar pozitību garstāvokli,ar smaidu! 🙂  Stradāju aktīvi,iesaistos treniņa procesā,paskaidroju un mēģinām kopēji rast un risināt problēmas. Ar jauniešiem kopā braucu uz turnīriem un vasarā veidojam nometnes!

7. Kādus klientus jūs uzņēmat savā tenisa skolā/klubā? Kāds līmenis, vecums, lokācija…
Mūsu skolas durvis ir atvērtas jebkura vecuma un līmeņa sportot gribētājiem! Ziemas sezonā strādājam Beach arena un Ādažos,vasaras sezonā Mežaparkā un Bukultu tenisa kortos.

8. Ko tev patīk darīt ārpus trenera darba? Tavi hobiji, brīvais laiks utt.
Protams pec iespējas vairāk brīvo laiku pavadu kopā ar ģimeni,kas parasti izvēršas aktīva(ritenis,skriešana,peldēša,pārgājieni).
Un nu jau piekto gadu aizraušanās ir Padel, un to apmācu arī saviem klientiem. Fantastisks sporta veids,kuru ieteiktu noteikti pamēģināt!

9. Kāpēc ieteiktu citiem trenēties tenisā? Ko tu teiktu cilvēkiem vai bērnu vecākiem, kas šaubās par to vai trenēties tenisā un, vai sūtīt bērnu uz tenisa nodarbībām?
Teniss noteikti nav vieglākais sporta veids, ir jāpavada ilgs,pacietīgs laiks ,lai to labi apgūtu,bet ir to vērts. Nākat,pamēģiniet,ņemat līdzi visu ģimeni un Jums patiks!
Spēlējot tenisu,tu aizmirsti visu,kas notiek apkārt.

10. Tavs mīļākais tenisa spēlētājs.
Kādreizējā pirmā rakete : Kima Kleistersa un Nadals!

 

”AA TENISA SKOLA”

Telefons 26 415 160
E-pasts alisev1@inbox.lv
Korti/vieta – Ādaži, Mežaparks, Bukulti, Beach Arena

AA TENISA SKOLA

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu