fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / Kāpēc tenisa treneri visā pasaulē iesaka Babolat tenisa raketes?

Kāpēc tenisa treneri visā pasaulē iesaka Babolat tenisa raketes?

Kāpēc tenisa treneri gan Latvijā, gan visā pasaulē saviem klientiem iesaka izvēlēties Babolat tenisa raketes? Šo jautājumu centāmies izskaidrot zemāk rakstā.

Babolat vēsture:

Babolat sāka savu uzvaras gājienu tenisa rakešu tirgū 90. gados, taču tajā laikā tās vēl nebūt nebija tik pieprasītas un novērtētas kā šobrīd. Babolat uzreiz saprata, lai iegūtu atpazīstamību, ir nepieciešams uzrunāt profesionālus tenisa spēlētājus, kas kļūtu par Babolat reklāmas sejām. Visbūtiskākais pavērsiens izradījās līgumu parakstīšana ar diviem jaunajiem un daudzsološajiem spēlētājiem – Endiju Rodiku un Rafaelu Nadalu. Divtūkstošo gadu sākumā abi puiši izvirzījās vadībā (un ieņēma tenisa ranga līderpozīcijas) valstīs, kurās bija plašs tenisa inventāra tirgus. Līdz brīdim, kad šie spēlētāji sasniedza savas karjeras virsotnes, Babolat jau bija kļuvis par vadošo tenisa rakešu ražotāju, un jau pavisam drīz Babolat kļuva arī par visvairāk pirkto tenisa rakešu ražotāju. Gan jaunie tenisisti, gan augsta līmeņa spēlētāji piemeklēja sev vispiemērotākās Babolat raketes.

Šodien Babolat tenisa raketes var ieraudzīt vairāk nekā 100 valstīs, 20 000 veikalos un 20 000 tenisa klubos visā pasaulē. Babolat piedāvā visdažādākā klāsta produktus tenisa un badmintona spēlētājiem, atbilstoši katra sportista spēles stilam un līmenim.
Katrs Babolat produkts ir izstrādāts, novērojot un analizējot gan amatieru līmeņa sportistus, gan profesionāļus.

 Image result for nadal and roddick

Kādēļ Babolat ir vadošais uzņēmums tenisa rakešu ražošanas industrijā?

Uzsākot nodarboties ar jaunu sporta veidu, tu noteikti vēlies izmantot tikai vislabāko pieejamo inventāru par saprātīgu cenu. Neviens nav spējīgs pārspēt ražotāju, kurš ir bijis nozīmīgs spēlētājs jau kopš pašas tenisa spēles pirmsākumiem. Tici vai nē, taču sākotnēji tenisa rakete bija bez stīgām. Tieši Babolat ieviesa šo jauninājumu – tenisa rakete ar stīgām. Kā jau daudziem ir zināms, orģinālās tenisa rakešu stīgas izgatavoja no govs zarnām. Kopš tā laika Babolat vienmēr ir bijis nozīmīgs tenisa inventāra ražotājs. Ikviens spēlētājs varēs atrast sev vispiemērotāko modeli.

  • Komforts un stabilitāte katrā sitienā

Komforta, bet tajā pat laikā stabilo rāmju dēļ, iesācējam un amatierim ir viegli spēlēt ar Babolat tenisa raketēm. Rakete nodrošina maksimālu jaudu katrā sitienā un tajā pašā laikā ir ļoti patīkami un saudzīgi rokai. Neatkarīgi no tā, vai spēlētājs patiešām ir uzlabojis savas prasmes, vai nē, viņš noteikti sajutīs, ka var spēlēt daudz labāk, jo Babolat tenisa raketēs ir apvienots komforts un spēks.

 

  • Tehnoloģijas:

Babolat no citiem rakešu ražotājiem un brendiem ļoti būtiski var izcelt dēļ inovācijām un tehnoloģijām. Katru gadu Babolat iegulda lielus līdzekļus tehnoloģijās, lai uzlabotu rakešu kvalitāti un palīdzētu spēlētājiem spēlēt vēl labāk. Visnozīmīgākā Babolat tehnoloģija ir “Cortex”, kas noņem visas sliktās vibrācijas, kas rodas sitiena brīdī, tā padarot sitienu komfortablāku un palīdzot spēlētājiem izvairīties no traumām un roku noguruma. Ļoti daudzi spēlētāji pēc elkoņu vai pleca sāpēm un traumām, izvēlās tieši Babolat tenisa raketes.

Ar Babolat tehnoloģijam vairāk var iepazīties šeit: https://www.teniss.lv/tenisa-rakesu-tehnologijas

 

  • Cenas:

Jebkuram spēlētājam interesē ne tikai rakešu kvalitāte, bet arī saprātīgas cenas. Babolat tieši ar to var izcelties, jo spēj piedāvāt kvalitatīvāko inventāru, bet par pieejamām cenām. Babolat piedāvā raketes cenās no 49 līdz 239 EUR, tāpēc izvēle ir liela un jebkurš klients atradīs raketi sev vēlamajā budžetā.

Visas raketes, cenas un modeļus iespējams apskatīt šeit: https://www.teniss.lv/katalogs/kategorija/teniss/raketes/

 

  • Veiksmīgs dizains

Image may contain: tennis

Kopš brīža, kad Babolat ienāca tenisa rakešu tirgū, viņi ir ieguldījuši lielu darbu radot vizuāli patīkamu un no konkurentiem atšķirīgu dizainu. Babolat ir pamatīgi piestrādājis pie sava zīmola, rakešu iepakojuma un dizaina. Pilnīgi viss ir “stilīgs” un ieturēts vienotā stilā – sākot no rāmja grafikas līdz pat firmas zīmes dizainam un dekoratīviem rakešu piederumiem un iepakojuma dizainam.

  • Dabīgās stīgas

– Babolat izgatavo stīgas no dzīvnieku – visbiežāk govs – zarnām un visā pasaulē tās jau ilgu laiku uzskata par pašām labākajām stīgām. Daudzi spēlētāji, ieskaitot Federeru, Wiliamsu, Nadalu, Djokoviču, Šarapovu ,izmanto šīs Babolat dabīgās stīgas.

Image result for natural babolat strings

  • Raketes ir viegli iestīgot

Ņemot vērā to, ka Babolat bija plaši pazīstams stīgu (un stīgošanas mašīnu) ražotājs, rāmji tika veidoti tā, lai iestīgošana būtu pēc iespējas vienkārša un ātra. Tieši tādēļ stīgotāji, treneri un profesionālā tenisa inventāra tirgotāji ļoti labprāt pārdod šīs raketes, jo tās iestīgot ir daudz vieglāk nekā citu ražotāju rāmjus.

 

  • Liela rakešu izvēle:

Babolat ražo 3 galvenās/profesionālās rakešu sērijas: Pure Aero, Pure Drive un Pure Strike.

Pure Aero: piemērotas spēlētājiem, kuriem patīk iegriezt bumbiņu. Raketei ir īpaša veida rāmis, kas dod papildus jaudu un atvieglo bumbiņas iegriešanu jeb “spinu”. Šajā sērijā ir 5 dažāda svara raketes- 260g, 270g, 285g, 300g, 315g.

Pure Strike: apvieno lielu jaudu un kontroli, taču bumbas grieziens ir mazāk izteikts kā spēlējot ar Aero raketi. Šīs raketes piemērotas spēlētājiem ar taisnāku sitienu. Šīs raketes būs ar vislielāko kontroli.

Pure Drive: šī ir pārdotākā tenisa rakešu sērija pasaulē. Ļoti universāls modelis, kas piemērots pilnīgi visiem. Ar šo raketi spēlē gan iesācēji, gan profesionāļi, gan jaunieši, gan pieaugušie. Šai raketei ir izteikta jauda un stabilitāte katrā sitienā. Lielais “sweet spot” ļaus veikt perfektu sitienu jebkurā brīdī. Šajā sērijā ir 5 dažāda svara raketes: 255g, 270g, 285g, 300g, 315g.

Augstāk uzskaitītās raketes ir tikai maza daļa, no visa Babolat rakešu lielā klāsta.

Babolat tenisa raketes ir tik pieprasītas un populāras, jo ikviens spēlētājs, sākot no iesācēja līdz pat profesionālam spēlētājam, plašajā piedāvājuma klāstā spēs atrast sev vispiemērotāko raketi.

 

Apskati Babolat lielo rakešu piedāvājumu:

Profesionālās tenisa raketes

Amatietru/Iesācēju tenisa raketes

Bērnu/Jauniešu tenisa raketes

 

Mūsu veikals atrodas Rīgā, Cēsu ielā 31, “Barons Kvartālā”.

Teritorijā ir  bezmaksas autostāvvieta līdz 1 stundai.

 

Darba laiks:

Darba dienās: 10:00-19:00

Sestdienās: 10:00-16:00

Svētdienās: slēgts

 

Veikala telefons: 29477903

Pieteikties Jaunumiem

Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
kolekcijām, akcijām, atlaidēm, modeļiem un izpārdošanām,
lūdzu atstāj savu e-pastu