fbpx

Follow us

Подписывайтесь на нас

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Uncategorized  / JAUNĀ BABOLAT PURE AERO SĒRIJA — 2023

JAUNĀ BABOLAT PURE AERO SĒRIJA — 2023

Babolat Pure Aero rakete ir spērusi vēl vienu soli uz priekšu un veikusi uzlabojumus  sadarbībā ar tenisa klubiem, treneriem un spēlētājiem. 25.augustā pārdošanā izlaistais izcilākais «SPIN» komplekts ietver jaunākās tehnoloģijas, kas atbilst visu «SPIN» spēlētāju vajadzībām.

2003. gads pārliecināja, ka spēlētāji arvien vairāk sliecas uz uzgriešanas spēles tehniku, lai dominētu pretinieku laukumā, tāpēc Babolat izlaida Aero sēriju – pasaulē pirmo aerodinamisko raketi.

Sākotnēji tā tika izmantota aizsardzības spēles tehnikai, lai palēninātu spēli, bet tagad uzgrieziens tiek izmantots kā uzbrukuma ierocis, lai pārspētu pretiniekus. Daži no perspektīvākajiem jaunās paaudzes tenisistiem — Karloss Alkarass, Fēlikss Ožers-Aliasīms, Leila Fernandess un citi — ir slaveni ar savu uzbrūkošo spēles stilu un dod priekšroku Babolat Pure Aero raketēm.

Babolat ir cieši sadarbojies ar spēlētājiem gadu gaitā, lai noteiktu dažādus uzgriešanās stilus un ar tiem saistītās vajadzības. Šo pētījumu veica Babolat veiktspējas laboratorija, galvenokārt sadarbībā ar universitātēm un klubiem, kas koncentrējās uz spēlētāju novērošanu. Tajā tika identificēti vairāki spēlētāju veidi, kuri vēlas attīstīt  uzgriešanas un sajūtu spējas vairāk nekā jebkad agrāk, nodrošinot pielāgotu risinājumu visiem spēlētājiem.

Babolat identificēja trīs veidu Spin spēlētājus:

Fast Spin— spēlētājs sit bumbu kāpumā, agri pēc atlēciena un izmanto asus leņķus. Viņu spēles stilam vispiemērotākā rakete ir Pure Aero 98, kuru kortā izmantoja Fēlikss Ožers-Aliasīms, Karloss Alkarass un Holgers Rūne.
Strong Spin— spēlētājs sit bumbu atlēciena virsotnē, izmantojot savu personīgo spēku, nevis bumbas ātrumu, lai iegrieztu bumbu. Pure Aero ir piemērots Leilas Fernandesas, Dženiferas Breidijas un Danielas Kolinsas vajadzībām. Pure Aero Team un Pure Aero Lite ir vieglākas versijaas šai raketei.
Heavy Spin— spēlētājs sit bumbu , kad bumbiņa krīt no atlēciena augšdaļas, izraisot uzgriezienu no gala līnijas ar maksimālu spēku. Rafaels Nadals ir iecienijis šāda veida spēles tipu un izmanto Pure Aero Rafa raketi.

GALVENĀS IZMAIŅAS JAUNAJAM PURE AERO:

 • LABĀKA MANERVĒTSPĒJA — 2023. gada modelim ir mazāks «swing weight», kas atvieglo un uzlabo kontroli un manervētspēju. Vieglāk un ātrāk kustināma rakete.

 

 • MĪKSTĀKS RĀMIS UN LIELĀKS KOMFORTS — SWX Pure Feel un NF² tehniloģijas būtiski uzlabo sajūtas sitiena brīdī, absorbē sliktās vibrācijas un padara raketi daudz stabilāku un ar lielāku komfortu. Ļoti liels solis, lai padarītu raketi/sēriju saudzīgu rokai, elkonim un plaukstai.

 

 • LIELĀKA KONTROLE — blīvāks stīgu izvietojums un FSI SPIN tehnoloģija dos papildus kontroli un griezienu.

 

CENAS UN MODEĻI (Šobrīd Babolat izlaiž daļu no jaunās Pure Aero sērijas):

Atlikušie Pure Aero sērijas modeļi tiks izlaisti 2023. gada janvārī.

PURE AERO 2023

Svars 300g
Galvas izmērs 100 kv. collas
Balanss 320mm
Cietība 69ra
Garums 685mm
Materiāls Grafīts
Stīgu skaits 16/19

CENA: 289EUR ( ar stīgām)

PIRKT ŠEIT

 

PURE AERO TEAM 2023

Svars 285g
Galvas izmērs 100 kv. collas
Balanss 320mm
Cietība 71ra
Garums 685mm
Materiāls Grafīts
Stīgu skaits 16/19

CENA: 269EUR (ar stīgām)

PIRKT ŠEIT

 

PURE AERO JUNIOR 25

Svars 235g
Galvas izmērs 98 kv. collas
Balanss 315mm
Cietība 58ra
Garums 685mm
Materiāls Grafīts
Stīgu skaits 16/17

CENA: 119EUR (ar stīgām)

PIRKT RAKETI

 

SOMAS:

MUGURSOMA PURE AERO 2023     85RUR

RHX12 PURE AERO 2023    139EUR

 

Jaunā Pure Aero rakešu sērija jau pieejama pārdošanā un testēšanā Babolat veikalos:

  Pieteikties Jaunumiem

  Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
  kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
  lūdzu atstāj savu e-pastu