fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / 6 idejas, ko dāvināt tenisa spēlētājiem Ziemassvētkos!

6 idejas, ko dāvināt tenisa spēlētājiem Ziemassvētkos!

Ko dāvināt tenisa spēlētājiem un entuziastiem Ziemassvētkos?

Ir pienācis tas laiks, kad jāsāk domāt par dāvanām. Tas ne vienmēr ir viegls un patīkams process, jo katram ir savas vēlmes, intereses un hobiji. Lai atvieglotu šo procesu, esam sagatavojuši nelielu ceļvedi ar dāvanu idejām tenisistiem. Tās ir idejas, ko visbiežāk klienti pie mums iegādājas kā dāvanas uz Ziemassvētkiem. Visu zemāk minēto ir iespējams iegādāties pie mums, Babolat tenisa veikalā, Cēsu ielā 31 vai interneta veikalā www.veikals.teniss.lv!

 

 1. Dāvanu karte

Dāvanu karte ir vispopulārākā dāvanu ideja, jo tā ļauj saņēmējam pašam izvēlēties un iegādāties sev vēlamo un vajadzīgo inventāru. Meklējot dāvanu tenisistam, ne vienmēr ir zināms, kas viņam ir nepieciešams un kas viņam jau ir. Dāvanu karte dos iespēju to izdarīt pašam dāvanu saņēmējam. Ar dāvanu karti nav iespējams kļūdīties, jo ja viņam tajā brīdī nevajag neko, pēc pāris mēnešiem noteikti tāda vajadzība radīsies.

Cena: Dāvanu kartes pie mums var iegādāties par jebkādu summu un derīgas ir 6 mēnešus.

Dāvanu karti vari iegādāties uz vietas veikalā, vai tiešsaistē: PIRKT DĀVANU KARTI

 

 1. Tenisa somas un mugursomas

Ar tenisa somu/mugursomu kļūdīties ir grūti, jo to var izmantot ne tikai tenisa nodarbībām- tā lieliski der arī ceļojumiem, skolai un citām sporta nodarbībām. Bērniem patīk saņemt jaunu somu, jo jauna soma vienmēr ļoti labi izceļas un ir pamanāma. Pie mums ir pieejami vairāk kā 20 dažādi somu modeļi, krāsas un izmēri.

Cenas: 10-169 EUR

E-VEIKALS: SOMAS UN MUGURSOMAS

 

 1. Tenisa rakete

Bērniem tenisa rakete ir jāmaina atkarībā no bērna auguma. Bērnam strauji augot, arī rakete ir jāmaina un Ziemassvētki var būt tas laiks, kad  iepriecināt bērnu ar jaunu, augumam atbilstošu tenisa raketi. Ja bērns vēlās tikai uzsākt spēlēt tenisu, tad saņemot dāvanā tenisa raketi, tā būs lieliska motivācija doties uz treniņiem.

Vairāk par bērnu tenisa rakešu izvēli var atrast šeit: https://www.teniss.lv/k-izvlties-brnam-piemrotko-raketi/

Ja jauna rakete ir nepieciešama pieaugušajiem, tad labāk par to konsultēties ar pašu spēlētāju, treneri vai mūsu pārdevējiem.

Cenas un katalogs:

Bērnu tenisa raketes

Pieaugušo tenisa raketes

 

 1. Tenisa bumbiņas

Tenisa bumbiņas nekad nevar būt par daudz. Tās ar laiku nolietojas un svaigas bumbiņas ir vajadzīgas visiem regulāri spēlējošiem tenisistiem. Ir spēlētāji, kas uz katru spēli izvēlās ņemt jaunu tenisa bumbiņu iepakojumu. Vienā iepakojumā ir 3-4 tenisa bumbiņas. Bērniem tenisa bumbiņas ļoti labi noder, lai pirms treniņa iesildītos, vai mājās trenētos un pildītu kādus tenisa vingrinājumus.

Šeit vairāk informācijas par to, kā izvēlēties piemērotākās tenisa bumbiņas: https://www.teniss.lv/ka-izveleties-piemerotakas-tenisa-bumbinas/

Cenas: 6,50-11,50 EUR

E-VEIKALS: TENISA BUMBIŅAS

 

 1. Tenisa aksesuāri

Pie tenisa aksesuāriem varam minēt – tenisa pamatgripus, overgripus, vibrastopus, cepurītes, zeķes, palīglīdzekļus treniņiem.  Arī ar šīm lietām kļūdīties nevar, jo tās ir lietas, kas regulāri ir jāmaina visiem tenisistiem un ik pa laikam arī pazūd. Šajā kategorijā varēsiet atrast ekonomiskākas dāvanu idejas par ļoti pieejamām cenām. Šīs lietas var miksēt ar citiem aksesuāriem vai piepirkt klāt pērkot tenisa raketi, tenisa bumbiņas vai tenisa somu.

 

E-VEIKALS: AKSESUĀRI

 

       6.  Treniņu palīglīdzekļi

Šajā sadaļā atradīsiet dažādus rīkus un palīglīdzekļus, lai aizvadītu treniņus un uzlabotu savas prasmes arī ārpus treniņiem. Piemēram, lecamauklas, konusus, svara bumbas, trepītes un daudzascitas lietas, kas noderēs ikvienam tenisistam.

E-VEIKALS: TRENIŅU PALĪGLĪDZEKĻI

 

 

                Ja tomēr neuzrunā neviena no minētajām idejām, bet nepieciešama dāvana tenisistam, tad iesakām izpētīt mūsu E-VEIKALU mājas lapā vai doties pie mums uz veikalu un apskatīt visu tenisa inventāru ar savām acīm. Pie mums ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo tenisa inventāru. Mūsu pārdevēji Jums palīdzēs izvēlēties un atrast, ko dāvināt tenisa spēlētājiem.

Neatliec dāvanu pirkšanu uz pēdējo brīdi, jo arī pie mums pirms Ziemassvētkiem ir ļoti liela rosība un dāvanu meklētāju netrūkst ?

Babolat tenisa veikals – Rīgā,  Barons kvartāls, Cēsu iela 31!

Darba laiks:
Darba dienās: 10:00-19:00
Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts

Veikala telefons: 29477903

  Pieteikties Jaunumiem

  Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
  kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
  lūdzu atstāj savu e-pastu