fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Bez kategorijas  / JAUNS GOLFA VEIKALS RĪGĀ!

JAUNS GOLFA VEIKALS RĪGĀ!

Atvērts jauns golfa veikals Rīgā- GolfaVeikals.lv!

Beidzot Rīgā atvērts jauns golfa veikals, kur nopērkams viss nepieciešamais inventārs golfam  – golfa nūjas, golfa rati, golfa somas, golfa cimdi, golfa apavi un apģērbi, golfa bumbiņas un citi golfa aksesuāri.

Jau tagad pieejama plaša COBRA un TAYLORMADE nūju izvēle, golfa somas, cimdi, COBRA un PUMA cepures, PUMA golfa apavi un apģērbi, BRIDGESTONE bumbiņas, SUN MOUNTAIN un BAG BOY ratiņi, GOTCHA golfa bumbiņu ķērēji, BEN SAYERS nūju komplekti iesācējiem un junioriem, BENNINGTON ūdensnecaurlaidīgas somas, LONGRINDE treniņu nūjas un citi produkti! Visu produkciju skatīt ŠEIT!

Golfa inventārs visiem līmeņiem un visām gaumēm – gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem golfa spēlētājiem.

Veikals atrodas lieliskā vietā ar bezmaksas autostāvvietu līdz 1 stundai – Rīga, Cēsu iela 31, Barons kvartāls.

IEGĀDĀJIES INTERNETA VEIKALĀ vai iegādājies mūsu veikalā uz vietas!

COBRA PUMA GOLF ir spēcīgs zīmols, kurš ir viens no visatpazīstamākajiem golfa zīmoliem pasaulē, it īpaši tāpēc, ka daudzi profesionāli golfa spēlētāji ir šī zīmola vēstneši, piemēram kā:  Rickie Fowler, Bryson DeChambeau, Lexi Thompson, Graham DeLaet, Jesper Parnevik and Blair O’Neal. Cobra pastāvīgi strādā pie savu produktu uzlabošanas, ieviešot arvien jaunas inovatīvas tehnoloģijas, lai katrs spēlētājs, neatkarīgi no spēles līmeņa, varētu sev atrast vispiemērotāko golfa inventāru, lai saniegtu vislabākos rezultātus un komfortu. Ar PUMA golfa apaviem, apģērbiem un aksesuāriem Puma iedrošina visu līmeņu golfa spēlētājus izskatīties labāk, justies labāk un spēlēt labāk!

TaylorMade golfs

TaylorMade ir viens no pasaulē prestižākajiem golfa zīmoliem, kura misija jau vairāk kā 30 gadus ir palikusi nemainīga – radīt labāko golfa inventāru pasaulē! TaylorMade bija pirmie, kas 1979. gadā izgudroja dzelzs nūjas, kurām galvas perimetra svars ļāva labāk kontrolēt sitienu, savukārt zemāks nūjas smaguma centrs uzlaboja sitiena ātrumu un attālumu. TaylorMade sastrādājas ar tādiem pasaules līmeņa golfa spēlētājiem kā: TIGER WOODS, DUSTIN JOHNSON, COLLIN MORIKAWA, MATTHEW WOLFF, RICKIE FOWLER, MARIA FASSI, CHARLEY HULL u.c.

Ben Sayers uzņēmums ir vecākais golfa inventāra ražotājs pasaulē, kas līdz pat šodienai rupējas par golfa inventāra ražošanu, strādājot pie arvien jauniem uzlabojumiem, lai nodrošinātu vislabāko golfa inventāra kvalitāti dažāda līmeņa un vecuma spēlētājiem visā pasaulē!

Bridgestone

Bridgestone jau kopš 1935. gada ražo golfa bumbiņas. Gadu gaitā tiekšanās pēc augstākas kvalitātes ir novedusi pie tā, ka Bridgestone ir kļuvis par līderi pasaules tirgū golfa bumbiņu ražošanā, gumijas rūpniecībā un polimēru zinātnes tehnoloģijās.

Bag Boy

Bag Boy golfa ratiņi šobrīd ir kļuvuši par neatņemamu golfa inventāra sastāvdaļu visā pasaulē. Laika gaitā Bag Boy zīmols ir ieguvis plašu atpazīstamību golfa pasaulē, jo īpaši tiek piedomāts, lai golfa ratiņi būtu ērti saliekami un kompakti transportēšanai, viegli, no izturīgiem materiāliem un prakstiski, lai viss nepieciešamais golfam būtu vienuviet.

Sun Mountain

Sun Mountain 30 gadu darbojoties golfa industrijā ir ieguvuši reputāciju pateicoties īpaši izstrādātām golfa somām, ratiņiem, lietussargiem un ūdenizturīgam apģērbam.

Longridge ir viens no senākajiem golfa klubiem Anglijā. Ņemot vērā savu ilgo gadu pieredzi golfa pasaulē, Longridge īpaši piedomā, lai ražotais golfa inventārs
būtu maksimāli efektīvs un komfortabls jebkuram spēlētājam.

I GOTCHA ir populārākais un labākais golfa bumbu retrīveru/makškeru/ķērāju brands. Dibināts 1996. gadā, patentētais bumbiņu retrīvers (makšķere/ ķērājs) kļuva uzreiz populārs ar tā patentēto kātu, galvas dizainu un ērto bloķēšanas ierīci. I GOTCHA lodīšu retrīveri ir pieejami 5 izmēros ar sasniedzamību no 300 līdz 640 cm.

Golfa preču katalogs:
Nūjas
Nūju komplekti
Somas
Rati
Cimdi
Apģērbi
Apavi
Aksesuāri un palīgrīki

Golfa veikals. Golfa inventārs. Golfa nūjas. Golfa apģērbs. Golfa rati. Golfa somas. Golfa nūju komplekti. Golfs Latvijā. Golfa preces. 

Pērc visu nepieciešamo golfam ŠEIT jau tagad !
Seko mūsu Facebook lapai, lai uzzinātu jaunumus pirmais!
—————————————————————————————————————————
Gaidīsim jūs golfa veikalā “Babolat”, kur zinoši darbinieki jums palīdzēs atrast vispiemērotāko golfa inventāru tieši jūsu prasmēm un vēlmēm.

Jauns golfa veikals Rīgā!

Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar mums:

GOLFA VEIKALS: Rīgā,  Cēsu iela 31, Barons kvartāls (starp 7. un 8. ieeju).

Tel: 29477903

E-pasts: info@babolat.lv

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu