fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Bez kategorijas  / BABOLAT SVIN KOPĀ AR NADĀLU!

BABOLAT SVIN KOPĀ AR NADĀLU!

VĒSTURISKA UZVARA: RAFAELS NADĀLS UZVAR SAVU 21. GRAND SLAM TITULU

 

Sestdien , 30. janvārī , Rafa Nadals radīja vēsturi Melnburnā – Australian Open turnīrā ar jaunu vēsturisku uzvaru piesakot sevi sporta leģendas statusam. Rafa Nadal turnīru aizvadīja ar Babolat Pure Aero raketi , kurā bija iestīgotas RPM Blast stīgas – tieši šis raketes un stīgu salikums viņam ļāva uzvarēt šo turnīru un iekļūt rekordu grāmatas augšgalā. Tagad viņam pieder 21.Grand Slam turnīru tituls – visvairāk uzvarētie tituli vīriešiem vienspēlēs. (Australian Open – 2, French Open – 13, Wimbledon – 2, and US Open – 4).

Jau no pašiem pirmsākumiem Rafa Nadal sponsors ir bijis Babolat un viņš ir izvēlējies Babolat tenisa inventāru. Babolat apsveic Rafa Nadal ar viņa sasniegumiem, it īpaši ar sasniegumu kas tiks ieraksīts jaunā vēstures nodaļā.

“Rafas uzvara ir vēsturiska! Babolat komandas visā pasaulē ar viņu ļoti lepojas. Visi vēroja kā Rafa uzaug un piedalījās viņa vēsturiskā pavērsiena atzīmēšanā. Tā ir neticama privilēģija un gods dot ieguldījumu tik izcila sportista panākumos,” saka Eric Babolat.

Babolat ilggadējās attiecības ar Spānijas čempionu ir balstītas uz nelokāmu uzticēšanos un atklātu komunikāciju, kas ļāva tenisa ražotājam atbalstīt viņa spēles attīstību gadu gaitā. Tas tika īstenots 2003. gadā, izstrādājot Aero rakešu rāmi, kas izstrādāts, lai radītu jaudīgu bumbiņas iegriešanu. To nekavējoties pieņēma Rafa, lai iztestētu uz laukuma pret saviem spēles pretiniekiem. Ar šo pašu sadarbības garu Babolat izstrādāja jaunu stīgu, kas veltīta bumbiņas iegriešanai: RPM Blast. Pēc viena testa 2009. gadā Rafa to pieņēma kā savas raketes “dzinēju”. Kopš 2021. gada sākuma Rafa spēlē ar Pure Aero paša dizainētu versiju, kas izstrādāta ciešā sadarbībā ar Babolat: Pure Aero Rafa. Šī pirmā Rafa Nadala rakete ar grafisko dizainu, kas atspoguļo viņa personību un atšķirīgo spēli, pauž zīmola saikni ar šo nepārspējamo spēlētāju un čempionu.
Vamosssssssssssssssssssss Rafa!

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu