fbpx

Follow us

Seko mums

29477903

info@teniss.lv

Rīgā, Cēsu ielā 31

 
Teniss / Jaunumi  / PADEL TENISA VEIKALS – VISS NEPIECIEŠAMAIS PADEL TENISAM

PADEL TENISA VEIKALS – VISS NEPIECIEŠAMAIS PADEL TENISAM

Kas ir padel teniss un kāpēc tev tas jāpamēģina?

Padel ir rakešu sporta veids, kas parasti tiek spēlēts dubultspēlēs slēgtā laukumā, kas ir aptuveni par 25% mazāks nekā tenisa korta izmērs. Punktu skaitīšana ir tāda pati kā parastajam tenisam, un izmantotās bumbas ir līdzīgas, bet ar nedaudz mazāku spiedienu. Galvenās atšķirības ir tādas, ka kortam ir sienas un no tām var spēlēt līdzīgi kā skvoša spēlē.

Padel teniss bieži tiek raksturots kā tenisa un skvoša apvienojums. Padel teniss ir viens no pasaulē visstraujāk augošajiem sporta veidiem, ko ir viegli apgūt un interesanti spēlēt.

Viena liela atšķirība starp tenisu un padel tenisu ir tā, ka padel tenisa raketei nav stīgas  un ir mazāka par tenisa vai skvoša raketi.

Padel | Babolat

 

Ja vēlies uzzināt vairāk par padel tenisa vēsturi un spēles noteikumiem, tad esam sagatavojuši speciālu rakstu: PADEL TENISA NOTEIKUMI UN VĒSTURE

 

Kur spēlēt Padel tenisu?

Lai arī padel teniss jau kādu laiku ir iekarojis savu vietu pasaules sportā, Latvijā tas vēl ir tikai attīstības stadijā un vēl iegūst savu atpazīstamību un popularitāti.  Ja neesi vēl to izmēģinājis, tad noteikti iesakām to izdarīt!

Latvijā šobrīd pieejami 14 slēgtie un 6 atvērtie(āra) PADEL tenisa laukumi, bet vairāki korti un klubi ir jau būvniecības stadijā un drīzumā šis skaitlis būtiski pieaugs.

Esam sagatavojuši rakstu ar padel tenisa laukumiem un klubiem Latvijā: PADEL KORTI LATVIJĀ – KUR SPĒLĒT PADEL TENISU?

 

PADEL TENISA INVENTĀRS

Lai spēlētu padel tenisu, ir nepieciešama padel tenisa rakete, padel bumbiņas un tenisa vai padel tenisa apavi. Papildus mūsu piedāvājumā ir arī padel tenisa somas, overgripi, aizsarglentas un citi aksesuāri.

Padel tenisa raketes mums ir cenās no 75 EUR līdz pat 379 EUR. Cena mainās atkarībā no raketes materiāla un tehnoloģijām.

Esam sagatavojuši arī speciālu rakstu par padel tenisa rakešu izvēli: KĀ IZVĒLĒTIES SEV PIEMĒROTĀKO PADEL TENISA RAKETI?

Padel tenisa apavi – spēlējot padel tenisu, aicinām un iesakām izvēlēties specializētos padel tenisa apavus vai “clay” tenisa apavus. Padel tenisa laukumi pārsvarā ir ar speciālām smiltīm vai granulām, kas ļoti slīd, tāpēc viegli ir dabūt traumas. Nespecializētie apavi arī bojā laukumu un palielina traumu risku. Padel tenisa apavi būs piemēroti tieši padel tenisa laukumiem, būs piemēroti visām kustībām un būs ļoti elpojoši.

Vairāk par mūsu piedāvājumu, cenām un precēm vari atrast mūsu interneta veikalā:

PADEL TENISA RAKETES

PADEL TENISA APAVI

PADEL TENISA SOMAS

PADEL TENISA BUMBIŅAS

 

PADEL TENISA VEIKALS – VISS NEPIECIEŠAMAIS PADEL TENISAM

Nāc, un mūsu pārdevēju komanda palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko padel tenisa inventāru – raketes, apavus, bumbiņas un visu pārējo. Pie mums pieejamas raketes visiem spēlētāju līmeņiem- iesācējiem, amatieriem un profesionāļiem cenās no 75 EUR- 379 EUR, tāpēc vari būt drošs, ka atradīsi sev piemērotāko raketi par saprātīgu cenu. Mūsu piedāvājumā ir Nox, Babolat un Oxdog zīmola inventārs.

PADEL TENISA VEIKALS – Cēsu iela 31, Barons kvartāls, Rīga.

Darba laiks:
Darba dienās: 10:00-19:00
Sestdienās: 10:00-16:00
Svētdienās: slēgts

Veikala telefons: 29477903

 

Padel tenisa inventārs ir nopērkams arī MH Padel klubā –

“Ulmaņa parks 2” ,Kalniņi, Mārupe

+371 25 443 323 ; mhpadel.com

 

    Pieteikties Jaunumiem

    Ja vēlies saņemt informāciju par jaunām
    kolekcijām, akcijām, atlaidēm un izpārdošanām no Babolat tenisa veikala,
    lūdzu atstāj savu e-pastu